Marrta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2013, 14:09

Re: Sposób na długie rzęsy?

19 lip 2013, 14:46

Rewelacyjna jest odżywka do rzęs Cilios. Właściwie to są dwie odżywki, bo są dwa pojemniczki - w jednym jest odżywka do rzęs w drugim do brwi. Moje biedne i przerzedzone rzęsy w końcu odżyły po ok. 4 tygodniach kuracji. Najfajniejsze jest to, że powyrastały nowe włoski, dzięki czemu rzęsy stały się gęste. Widać też, że są grubsze, dłuższe i lśniące, tak jakbym miała nałożony tusz.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Sposób na długie rzęsy?

25 lip 2013, 11:13

mam odżywkę feg, rewelacja, tania w miarę, a działa jak te drogie specyfiki

Awatar użytkownika
ewuniaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2013, 12:23

Re: Sposób na długie rzęsy?

26 sie 2013, 11:28

Można stosować tusze do rzęs lub zrobić u kosmetyczki sztuczne zagęszczenie i/lub wydłużenie rzęs. Rzęsy po sztucznym powiększeniu utrzymują się około 2-3 m-cy. Niestety co około 2-3 tygodnie należy chodzić na uzupełnienie. Jest to więc nie takie tanie i trochę "zachodu" tez przy tym jest. Rzęsy pomalujesz w domu, a na uzupełnienie musisz już iść do kosmetyczki. Osobiście stosuję tusze do rzęs. Ostatnio zakupiłam z katalogu avon do przetestowania nowy tusz o nazwie mega effects. Pewnie znacie z reklamy w telewizji. To te z szeroką szczoteczką. Jeszcze nie otrzymałam zamówienia więc nie mogę ocenić.

Awatar użytkownika
lucky
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2013, 14:29

Re: Sposób na długie rzęsy?

20 lis 2013, 14:38

ja na długie rzęsy polecam serum L'biotica :)

Awatar użytkownika
Limonetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 12 mar 2011, 15:39

Re: Sposób na długie rzęsy?

22 cze 2014, 00:17

Hmmmmm muszę spróbować z tym olejkiem rycynowym, bo moje też jakoś ostatnio sporo wypadają :(
Jak pracowałam przez chwile w salonie kosmetycznym to mieli tam kosmetyki revitalash, podobno odżywki do rzęs są rewelacyjne, ale ceny masakra!
więc olejek spróbuje kupić to i do włosów się przyda :)
Ceny to zależy jakich odżywek. Stosuję serum i krem do rzęs L'biotica i zapłaciłam 23 zł, a efekty są naprawdę widoczne :)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Sposób na długie rzęsy?

06 paź 2014, 20:06

Hmmmmm muszę spróbować z tym olejkiem rycynowym, bo moje też jakoś ostatnio sporo wypadają :(
Jak pracowałam przez chwile w salonie kosmetycznym to mieli tam kosmetyki revitalash, podobno odżywki do rzęs są rewelacyjne, ale ceny masakra!
więc olejek spróbuje kupić to i do włosów się przyda :)
Ceny to zależy jakich odżywek. Stosuję serum i krem do rzęs L'biotica i zapłaciłam 23 zł, a efekty są naprawdę widoczne :)

Już też od kilku tygodni używam serum L'Biotica i faktycznie jest super! ale jestem ciekawa tego kremu. jak się go stosuje?

Aquafilling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2014, 15:28

Re: Sposób na długie rzęsy?

07 paź 2014, 15:36

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli mowa o długich rzęsach to dosyć skomplikowany proces ponieważ powinnyśmy zacząć od dobrego tuszu który ich nie osłabi oraz regularnie nakładać odżywkę,np olejek rycynowy. Wtedy będą efekty.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Sposób na długie rzęsy?

08 paź 2014, 22:58

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli mowa o długich rzęsach to dosyć skomplikowany proces ponieważ powinnyśmy zacząć od dobrego tuszu który ich nie osłabi oraz regularnie nakładać odżywkę,np olejek rycynowy. Wtedy będą efekty.
olejek rycynowy na rzęsy? można?

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Sposób na długie rzęsy?

09 paź 2014, 09:32

Chyba oprócz dobrego tuszu czy przedłużania niewiele da się zrobic :ico_placzek:

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Sposób na długie rzęsy?

21 paź 2014, 23:11

ja jeszcze preferuję zalotkę do rzęs:D może mało wymyślnie, ale zawsze mam wrażenie, że te rzęsy jednak lepiej wyglądają;p

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość