Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Kobieta w sex shopie...?

12 cze 2014, 14:09

Tak jak piszą dziewczyny wyżej :) na internecie szukam a to fajnych fatałaszków a to gadżetów sama czy to z chłopakiem :D ale żeby wejść do sex shopu to jakoś nie bardzo.

TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Re: Kobieta w sex shopie...?

17 cze 2014, 15:45

Kobieta w sex shopie - a czemu by nie? Czy to coś dziwnego, nienormalnego? Nie sądzę. Jeśli ktoś lubi urozmaicać sobie w ten sposób pożycie łóżkowe, to jak najbardziej. Sama kupuję różne gadżety erotyczne, nie widzę w tym nic zdrożnego. Robię to jednak w sklepie internetowym, ale tylko dlatego, że tak jest łatwiej i wygodniej, a poza tym - nie mam w pobliżu żadnego sklepu tego typu.

Tak a'propos - w sklepie, w którym robię zakupy, można znaleźć takie fajne zabawki erotyczne. Ja zdecyduję się teraz chyba na wibrator do punktu G. Próbowała któraś z Was czegoś podobnego? ;)

zuzi232
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2014, 08:28

Re: Kobieta w sex shopie...?

24 cze 2014, 12:54

To nie średniowiecze żeby kobieta w domu siedziała nad garami. Jak ma ochotę to czemu nie, a co to sex shop to nie jakieś zło wcielone. Moim zdaniem jak kobieta chodzi do sex shopu to znaczy że wie czego chce i to jest super. Jestem za i lubię czasami mego faceta podjarać różnymi gadżetami.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kobieta w sex shopie...?

27 mar 2015, 16:37

W tych czasach jeszcze takie kompleksy? No co Wy? ;-) A to czemu w takim razie nie przez internet? Wybór dużo większy, a przynajmniej nie musisz się krępować wizytą. Zawsze kiedy coś zamawiam paczka zapakowana jest tak, że nie wiadomo co w środku - wygląda jak każda inna. Hehe... sama piszę jakby to był jakiś wstyd ;-)

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Kobieta w sex shopie...?

30 mar 2015, 21:40

A gdzie to dokładnie zamawiasz i co dokładnie to jest?
Pochwal się co masz - i co ci to daje. Bo słyszałam wiele mitów. Sama bawiłam się np. kulkami gejszy ;-)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kobieta w sex shopie...?

31 mar 2015, 15:39

Jestem raczej otwarta na nowości. Kulki gejszy mam - w to się bawiłam już trzy lata temu ;-)
Jak dla mnie mistrzostwo świata to Teneo Duo. Jedna jest mniejsza, druga większa, dużo łatwiej je aplikować, nie ma problemów z utrzymaniem ich w czystości. A co dają? Jak dla mnie to dopiero przy kulkach poczułam co oznacza prawdziwy orgazm ;-)

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Kobieta w sex shopie...?

01 kwie 2015, 20:41

A co powiesz - https://www.kinkywinky.pl/akcesoria-ero ... -noir.html
Czy warto? I czy lepiej nosić jedną, czy dwie kulki?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kobieta w sex shopie...?

02 kwie 2015, 14:47

Moim zdaniem dwie, chociaż jednej nigdy nie miałam więc nie wiem jak to jest. Czasami masz tak, że jedna kulka jest innej wielkości, niż poprzednia. Tutaj są takie same. Luna Noir to akurat jedna z lepszych marek w tym temacie - trochę się o tym naczytałam ;-)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kobieta w sex shopie...?

10 kwie 2015, 15:28

Hmmm... a co w tym szokującego? Bo dyskrecja to chyba taka podstawowa kwestia przy takich usługach, prawda?
Z drugiej strony to dziwne, bo czego się wstydzić? Prawie każdy korzysta/próbuje, a mimo wszystko nadal uważamy to za wstydliwe.
Ale w sumie to jeden z wielu ludzkich absurdów ;-)

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Kobieta w sex shopie...?

13 kwie 2015, 22:04

Temat jeszcze nie jest dostatecznie powszechny, ale przecież logiczne, że w ciągu kilku lat to się zmieni - jak ze wszystkim.
Każdy coś tam testował. Sama nie tak dawno zaczęłam gadkę o wibratorach - okazało się, że tylko jedna z moich koleżanek nigdy takiego nie miała.
I co? ;-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość