pannaanna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2013, 14:52

kosmetyki mineralne

20 gru 2013, 14:57

Hej dziewczyny, znacie kosmetyki mienralne Earthnicity? Słyszałam o nich duuuużo dobrego w Angli gdzie spędziłam ostatni rok, teraz jestem już w Polsce i widzę, że firma wystartowała u nas ze sklepem, bardzo mnie to cieszy, bo w Anglii miałam okazję przetestowac tylko podkłady tej firmy. Ciekawa jetsem czy znacie jakieś ich inne produkty? Bardzo proszę o opinię:) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: kosmetyki mineralne

15 sty 2014, 16:34

Akurat tej firmy nie znam,natomiast na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków z ekstraktami znad morza Martwego,o ich działaniu chyba nie musze wspominać i nikogo przekonywać:)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: kosmetyki mineralne

16 sty 2014, 14:41

Zdecydowanie jest na tak, ale zakładając, że to dobre i sprawdzone kosmetyki. Korzystam np. z marki HB, tutaj mam pewność jakości, składu. To bardzo dobre kosmetyki, a kiedy jeszcze można je kupić w sensownej cenie, to tylko korzystać. W zasadzie od dawna nastawiłam się nie na kupowanie marek z tv, a raczej wartościowych kosmetyków.

kamila441
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 25 cze 2014, 17:58

Re: kosmetyki mineralne

01 lip 2014, 15:41

ja tak samo jestem dokładnie na tak :) fajne są kosmetyki mineralne sama używam :) polecam serdecznie podkład puder mineralny :) coś fajnego ;) fajna konsystencja:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość