natala71
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2014, 20:21

Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

11 cze 2014, 20:31

Hej Dziewczyny:)!

Myślę, ze pisze w dość nietypowej sprawie, ale akurat w tym temacie tymczasowo potrzebuje pomocy, wiec mam nadzieje , ze mi pomożecie:)!
Chciałabym kopić samochód, ale kompletnie się na tym nie znam, mieszkam w Warszawie i raczej nie mam nikogo kompetentnego kto mógłby mi pomoc w zakupie a chciałabym wybrać dobre auto, które będzie mi służyć przez najbliższe lata. Czy może znacie jakiegoś fachowca, jakąś dobra sprawdzona firmę która mogłaby mi profesjonalnie pomóc przy zakupie?? bardzo proszę o rzetelne podpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi!! :-)

Natalia

natala71
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2014, 20:21

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

16 cze 2014, 13:49

Znalazłam Mini Cooper'a co o nim myślicie ? To dobre auto czy nie warto się interesować ?
http://otomoto.pl/mini-one-1-6-benzyna- ... 97269.html
Dodam że mam 20 tys na auto.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

16 cze 2014, 15:20

Autko nawet fajne :) dwójka moich znajomych śmiga nimi już jakiś czas i nikt nie narzeka. Także jeśli ci się podoba to raczej warto :) niestety fachowców ci nie polecę bo sama nie znam :( u mnie ojciec się tym zajmował.

Bartma
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2014, 10:25

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

07 sie 2014, 10:31

Poszukaj pośród znajomych. Może ktoś ma w rodzinie mechanika, albo po prostu jakiegoś fana motoryzacji. Ja takiego mam i zawsze pomagał w wyborze i kupnie auta. Podpinał komputer i zawsze wszystko sprawdzał. Miał oko :)

Jeśli nie ma nikogo takiego, to najlepiej spróbuj taką osobę wynająć. Myślę, że w internecie znajdziesz kogoś, kto będzie w stanie pomóc za 100zł. Ewentualnie poszukaj na forach motoryzacyjnych. Np. Jeśli szukasz mazdy, to zarejestruj się na forum mazdy i wrzuć tam ogłoszenia, które Ciebie interesują. Chłopaki sprawdzą i powiedzą co im się nie podoba. Często okazuje się, że auto jest "sprzedawane" już od roku, ponieważ coś jest z nim nie tak.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

09 sie 2014, 18:47

Najlepiej kupować auto z facetem :)

januli
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2014, 22:34

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

13 sie 2014, 20:24

Zadaj sobie pytanie, czy ma być trzydrzwiowy model czy pięciodrzwiowy, a potem pomyśl czy potrzebujesz duże autko czy takie mniejsze ;) Kiedyś Peugot 206 mi się podobał.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

28 lut 2015, 13:11

Przejrzyjcie sobie lokalne serwisy ogłoszeniowe z samochodami, bo tam często wystawiają prywatne osoby, a nie handlarze, więc jest taniej. Na przykład sprzedajemy.pl jest darmowe, a olx już nie, bo postanowili wprowadzić opłaty za wystawienie samochodu przez co mniej osób decyduje się, by sprzedać tam auto. Także większe szanse na znalezienie samochodu.

manka30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2015, 21:53

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

01 mar 2015, 23:36

Niestety jest bardzo dużo oszustów, więc kupując samochód trzeba uważać. Najlepiej żeby z wyborem pomógł ktoś komu ufamy, a zna się na temacie motoryzacji i wie na co zwrócić uwagę. Prawdą jest, że kupienie dobrego samochodu nie jest w cale taką łatwą sprawą:(

Awatar użytkownika
halutka70
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2015, 14:53

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

06 mar 2015, 15:11

Ja zawsze powtarzam... Nie ma co się śpieszyć... W końcu się trafi taki który Ci się spodoba i bedziesz wiedziała że ten i żaden inny... Ja zawsze mówię.. każdy towar znajdzie swojego nabywcę :ico_oczko:

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

13 kwie 2015, 10:07

Najprościej jest jechać do salonu i wziąć nowy. Tam już wszystko doradzą. Jeśli jeszcze wziąć pod uwagę niezawodną markę to już dopiero sukces murowany na kilka lat!
No a jeszcze takie bajery jak zaawansowany system ochrony przedzderzeniowej w połączeniu z aktywnym tempomatem działającym w pełnym zakresie prędkości jazdy wykrywa możliwość kolizji. No ale takie rzeczy posiada tylko Lexus NX 200t- http://www.mototarget.pl/news,lexus_nx_ ... 19384.html i przeciętnego Polaka na niego nie stać :-(

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość