Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

27 cze 2012, 09:06

A może wybierz się do ginekologa, żeby Ci wyjaśnił dlaczego masz takie, a nie inne miesiączki i co zrobić, żeby w takiej sytuacji zajść w ciążę? :-) Bo z terminem owulacji to może być różnie, czasem może być wcześniej niż powinna, czasem później i to też ma wpływ np. na spóźnianie się miesiączki. Pod okiem specjalisty byłoby Ci pewnie łatwiej :-) Pozdrawiam i życzę szczęścia!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 cze 2012, 09:07

onapyta, albo zrob sobie badanie z krwi Beta Hcg.
Bedziesz miala 100% pewnosc.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 lip 2012, 08:09

Poddenerwowana, jeżeli wciąż nie dostałaś @, zrób test. teraz już chyba powinien wyjść wiarygodny. W końcu, tak jak pisałaś, @ miała przyjść 5.07, a dziś już jest sporo dni po czasie.
ja zrobiłam test niecałe 2tyg. po spodziewanej @ i okazały się II kreski. :ico_sorki:
z początku objawy są jak na @, boli podbrzusze, piersi, są wzdęte (moje dość szybko urosły na początku).

daj znać co wyszło :ico_sorki:

vanessaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2012, 16:52

Czy mogę być w ciązy?

29 lip 2012, 01:26

Cześć! Mam taki problem, iż już jakis czas biore tabletki anty, lecz w czerwcu miałam miesięczną przerwe, pod koniec czerwca zaczęłam znów je brać. Na początku lipca oraz około 10 zapomniałam wziąć tabletki po czym w połowie miesiąca uprawiałam seks bez zabezpiecznienia. Niecały tydzień po tym incydencie znów zapomniałam wziąć tabletki. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało lecz byłam ponad rok w stałym związku i po prostu o tym myślałam lecz teraz gdy jestem wolna po prostu nie miałam to tego głowy. Jestem na wakacjach i postanowiłam wziąć drugie opakowanie bez 7-dniowej przerwy. Lecz po ostatnim zapomnieniu tabletki zaczęło się krwawienie, raz dłuższe raz krótsze. Dodam że zapomniałam jej około 5-6 dni przed tym kiedy normalnie powinnam tabletki na tydzień odstawić. Zaczęłam brać nastęone opakowanie z nadzieją że krwawienie przejdzie lecz nic z tego. Teraz cały czas biore tabletki regularnie i krwawie juz ponad tydzień. Dodam, że mam bardzo dziwne zachcianki, np. ide do sklepu o 23 po coś słodkiegobo nie moge wytrzymac bądź mam ochote na kebaba ze słodkim sosem lub ogórki kiszone. Z jednej strony boje sie że mogłabym być w ciązy z drugiej w to nie wierze bo przecież zachcianki absolutnie nie są jej wyznacznikiem. Czy powinnam zrobić test? Od stosunku minęły 2 tyg. Gdyby okazało się, że jestem w ciązy byłabym najszczęsliwszą osobąna świecie, chociaż to nie było planowane. Proszę o poważne odpowiedzi, na prawde mi na tym zależy. Z góry dziękuje!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 lip 2012, 07:33

To test Ci prawdę powie, a nie my :-)
Ewentualnie badanie beta hcg.
Ale nie przypominam sobie bym tak szybko miała zachcianki będąc w ciąży :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

29 lip 2012, 20:26

vanessaa, może test zrób

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 lip 2012, 20:54

Teraz cały czas biore tabletki regularnie i krwawie juz ponad tydzień.
Skoro podejrzewasz ciążę...odstaw tabletki- to podstawa! Branie ich nawet jeśli jest 1% przypuszczenia ciąży jest totalną ignorancją takiego stanu jakim jest noszenie dziecka pod sercem, to po pierwsze.

Po drugie-już łagodniej- zrób test lub idź na badanie krwi.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 sie 2012, 20:14

nic mądrzejszego nie napiszę, niż koleżanki.

odstawiasz pigułki i kupujesz teścior.

Norbert717
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 06 maja 2014, 22:09

Re: Pierwsze objawy ciąży?. Czy to może byc ciąża?

11 cze 2014, 10:57

Jeśli będzie miała wątpliwości to zrób test z krwi

Pozdrawiam
Norbert - Dzieciaki z klasą

berry
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2014, 13:28

Re: Pierwsze objawy ciąży?. Czy to może byc ciąża?

21 sie 2014, 14:17

Tak jest, to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość