patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

28 sie 2014, 09:34

Cześć dziewczyny! Niedawno poznałam Turka. Znamy się jakieś 3 miesiące, a ja sie chyba zakochałam. On strasznie mnie olewa, w sensie potrafi się dlugo nie odzywać itp. Ale kiedy się spotykamy jest cudownie, mówi mi, że jestem najważniejsza, ze jestem piękna i inteligentna startytaty. Boję się jedynie, że są zbyt duże różnice kulturalne między nami. Czy któraś z Was była lub jest w związku z obcokrajowcem? Doradźcie@ Dodam, że on nie jest konserwatywny i bardzo religijny. po jego zachowaniu widać, że jest liberalny. Czekam na Wasze porady czy brnąć w to dalej.

AgnieszkaKobylanska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 sie 2014, 15:57

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

28 sie 2014, 16:02

Ja bym sobie odpuściła. Oni mają inne podejście do kobiet niż nasi faceci czy po prostu europejczycy. Koleżanka miała takiego faceta przez kilka miesięcy i ciągle były problemy. Oczywiście strasznie namawiał ją do wyjazdu do Turcji.

Zdarzają się sytuację, że kobieta się godzi na wyjazd i trafia po prostu jako kolejna żona. Nie ma jak wyjechać ani poprosić o pomoc. Skutek jest taki, że trzeba wynajmować byłą ekipę z jednostek specjalnych i kobietę po prostu odbijać. To oczywiście nie znaczy, że każdy taki jest. Ale myślę, że warto to dobrze przemyśleć :)

Keira
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2014, 20:10

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

28 sie 2014, 21:36

Ja też Ci radzę zmienić obiekt zainteresowań. Znam co prawda parę polsko-turecką. maja 2 dzieci i mieszkaja w Polsce. Dobrze im się układa. Ale wyjazd tam nie ma sensu Bądź rozsądna i ni pakuj się w kłopoty ani nie przysparzaj zmartwień rodzinie.
_____________-
Fantastyczny zespół muzyczny na wesele Warszawa

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

29 sie 2014, 08:36

A ja bym na to poszła. Nie trzymaj się stereotypów!

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

29 sie 2014, 14:15

No właśnie jestem strasznie rozdarta... Z jednej strony bardzo mi na nim zależy, bo świetnie nam się gada, ale z drugie tyle się slyszy o tym wszystkim, że jakoś w podświadomości ciągle mam lek

kajunia983
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:54

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

30 sie 2014, 13:04

Nie kieruj się stereotypami, każdy człowiek jest inny.

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

02 wrz 2014, 20:23

On powiedział dzisiaj, że bardzi nie kocha, żebym go nie zostawiła.Kompletnie czuję się bezradna

malinka24
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 wrz 2014, 08:40

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

03 wrz 2014, 09:02

Moja koleżanka była w związku z Turkiem i nie wspomina tego okresu dość dobrze. Na początku ich związku był cudowny, troskliwy itp. Z czasem wszystko się zmieniło. Oczywiście nie możemy podchodzić z rezerwą do każdej osoby z Turcji bo każdy człowiek jest inny. Musisz sama zdecydować ale bądź ostrożna tym bardziej że znacie się dopiero trzy miesiące...

otyliaq
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 cze 2014, 10:42

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

03 wrz 2014, 12:31

Miłość nie wybiera :) Choć lepiej jak nie różni się zbytnio kulturowo od Ciebie :)

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

09 wrz 2014, 00:02

No właśnie, zawsze jak syszy się takie historie o związkach z obcokrajowcami to sa skrajne opinie, wiec chyba trzeba samemu tego doswiadczyc, zeby tak naprawde sie przekonac :))

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość