milaJaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 23 cze 2014, 22:13

Re: przydatne AGD

23 cze 2014, 22:19

Zmywarka, mikrofalówka, toster, opiekacz, czajnik, ekspres.. sporo tego.. ;)
No i jeszcze odkurzacze, blendery, miksery. A co do odkurzacza to polecicie coś? Myślę o tych bez worków?

BeataSz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2014, 11:03

Re: przydatne AGD

26 cze 2014, 08:29

Ja mam dużo sprzętów Zelmera. Niezawodne od lat. Ale bez worków? To gdzie brud się zbiera i co potem z tym?

Awatar użytkownika
melisska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 18 cze 2014, 10:00

Re: przydatne AGD

26 cze 2014, 08:54

Brud zbiera się w specjalnym pojemniku z wodą, później wystarczy ją wylać do ubikacji i już :) Dodatkowo nie ma brzydkiego zapachu, bo woda go w pewien sposób niweluje.
Koniecznie blender, ekspres(najlepiej ciśnieniowy z młynkiem, nie ma to jak zapach świeżo mielonej kawy o poranku!) i sokowirówka. Dla zdrowia :)

marzenna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:36

Re: przydatne AGD

29 cze 2014, 10:28

Lodówka, zmywarka, pralka - ale koniecznie te oszczędne, jak np. te podane tutaj:http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystk ... domu.bhtml
Do tego mikser, kuchenka (ja wolę zwykłą kuchenkę niż płytę) i obowiązkowo czajnik elektryczny, bez którego w moim domu ani rusz:)

milaJaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 23 cze 2014, 22:13

Re: przydatne AGD

30 cze 2014, 09:04

Ja mam dużo sprzętów Zelmera. Niezawodne od lat. Ale bez worków? To gdzie brud się zbiera i co potem z tym?
Jest tak jak pisze melisska. Weszłam na stronę Zelmera i jest tam napisane, że pojemnik normalnie myje się wodą. To w sumie fajnie. Odchodzi koszt kupowania worków. A jest też na stronie o akcji http://czystainicjatywazelmer.pl/ i oprócz odkurzacza można dostać jeszcze inne cudeńka.

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: przydatne AGD

02 lip 2014, 16:51

Ja mam dużo sprzętów Zelmera. Niezawodne od lat. Ale bez worków? To gdzie brud się zbiera i co potem z tym?
Jest tak jak pisze melisska. Weszłam na stronę Zelmera i jest tam napisane, że pojemnik normalnie myje się wodą. To w sumie fajnie. Odchodzi koszt kupowania worków. A jest też na stronie o akcji http://czystainicjatywazelmer.pl/ i oprócz odkurzacza można dostać jeszcze inne cudeńka.
Moja przyszła teściowa ma takowy, tylko nie z zelmera a też sprawdza się super! :)

Awatar użytkownika
Michalina
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 07 lip 2009, 12:45

Re: przydatne AGD

16 lip 2014, 13:28

Ja sobie kupiłam wczoraj Zelmera ale żelazko :D skusiła mnie promocja, bo do żelazka (z listy na stornie) dodają dzbanek filtrujący wodę :D. Także zakupy Dwa W Jednym.

Wika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2013, 14:23

Re: przydatne AGD

17 lip 2014, 11:09

Produkty Zelmer sa bardzo dobre i porzadne. Starczaja na lata, rzadko się psujac.
Oprócz podstawowych sprzętów typu lofówka, kuchenka, pralka - dla mnie musi być zmywarka (nie znoszę zmywać naczyń) :)

cebulka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 02 sie 2010, 12:26

Re: przydatne AGD

03 wrz 2014, 17:15

Ja mam w takim razie kilka pytań - gdzie dokładniej mogę znaleźć tą listę? I do kiedy ta promocja? I w którym sklepie?

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: przydatne AGD

06 wrz 2014, 16:17

Zelmer to naprawdę dobra firma, mam odkurzacz i jestem bardzo zadowolona :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość