Hankazgor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2014, 12:37

Limvena - opinie i dyskusja

10 wrz 2014, 13:17

Koleżanka z pracy wróciła po urlopie całkowicie odmieniona wcześniej wyglądała puszyście a teraz widać że nabiera świetnej figury, zapytałam ją jak to robi i opowiedziała mi o programie odchudzania Limvena bazującym na niskokalorycznej diecie i koktajlach. Zaciekawił mnie ten temat bo sama ma trochę balastu do zrzucenia. Czy na tym forum są osoby które przeszły całą kurację ?, jak to wygląda w praktyce...

Ellen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2014, 11:44

Re: Limvena - opinie i dyskusja

11 wrz 2014, 12:01

http://limvena.pl/page/program - tutaj dokładnie pisze jak to wygląda w praktyce, ja schudłam na tym programie 17 kg w 3 miesiące. Oprócz tych zaleceń ćwiczyłam jeszcze na własną rękę 2 razy w tygodniu po 45 minut.

jolaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2014, 16:39

Re: Limvena - opinie i dyskusja

27 paź 2014, 16:40

Nigdy nie wierzyłam w działanie takich wynalazków, jednak za namową siostry, która zasłyszała o Limvenie od koleżanki, spróbowałam. O dziwo, nie zawiodłam się. Jestem w trakcie stosowania, już 3 tydzień. Waga spada, tak samo jak centymetry w biodrach i pasie. Ja czuję się świetnie, nie głoduję. Wreszcie jestem radosna i zadowolona. Kocham patrzeć na moje nowe ciało!

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości