Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: suplementy diety

11 sie 2014, 15:10

Dla kobiet po porodzie na szybszy powrót do dobrej kondycji również organizmu od wewnątrz stosowany przez moją siostrę prenalen laktacja, wspomaga również układ pokarmowy.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: suplementy diety

17 sie 2014, 12:00

Po porodzie to mój synek byl dla mnie największym środkiem odchudzającym ;) Ale fajnie, że takie preparaty powstają. Ogólnie nawet kilka lat po porodzie kobiety mają problemy z powrotem do swojej wagi. Ja ostatnio stalam się bardziej aktywna fizycznie. Mój synek ma już 10 lat to mogę sobie pozwolić na trochę czasu dla siebie :) Akurat biegam i zaczęłam stosować AquaSlim Sport. Sprawdza się świetnie i rzeczywiście pomaga mi w rzeźbieniu sylwetki. Po 30 to wcale nie takie proste :) Ale jestem z efektów bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: suplementy diety

22 sie 2014, 11:51

Zgadzam się,dlatego też w tym przypadku suplementy diety są czymś niezbędnym,taki kompleks multiwitaminowy na pewno nam nie zaszkodzi,może tylko pomóc:)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: suplementy diety

25 sie 2014, 10:31

niby suplementy są ok, ale są to środki przeważnie sztuczne. najlepiej jest odżywiać się tak, żeby wszystkie odpowiednie składniki móc przyswoić z pożywienia. jest to dla organizmu najzdrowsze

copacabana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 sie 2014, 13:33

Re: suplementy diety

26 sie 2014, 15:11

Zgadzam się, nie ma co się faszerować chemią. Lepiej naturalne suplementy, takie jak np. sok z pokrzywy: http://terapiasokami.pl/sok-z-pokrzywy- ... -lecznicze - naprawdę działa!

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: suplementy diety

27 sie 2014, 11:41

Zgadzam się, nie ma co się faszerować chemią. Lepiej naturalne suplementy, takie jak np. sok z pokrzywy: http://terapiasokami.pl/sok-z-pokrzywy- ... -lecznicze - naprawdę działa!
w ogóle naturalne soki są świetnym źródłem potrzebnych dla nas składników. Codziennie rano sok z marchewki, jabłka, pomarańczy i imbiru! Nie dość, że pyszny to jeszcze jaki zdrowy!

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: suplementy diety

28 sie 2014, 10:14

niby suplementy są ok, ale są to środki przeważnie sztuczne.
I właśnie dlatego warto wybierać suplementy oparte na naturalnych roślinnych skladnikach. Nie pamiętam teraz dokładnie jakie są w składzie chociażby AquaSlim, ale jak doczytam to wam napisze. Moim zdaniem to ma duże znaczenie, żeby właśnie sobie pomóc, a nie zaszkodzić. Chociaż piszecie o chemii, a ona w obecnych czasach dodawana jest niemalże do wszystkiego w drobnych ilościach i nie da się z tym walczyć.

Awatar użytkownika
Kornelia_12
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 13 cze 2012, 15:37

Re: suplementy diety

10 wrz 2014, 00:29

O suplementach opinie sa różne ale i produkty sa różnej jakości. Ja stosuje harmonellę, tj suplemnet diety stosowany i polecany przy antykoncepcji. Taki zestaw witamin, uzupełniający niedobory ale i chroniący przed skutkami ubocznymi antykoncepcji, tj osłabienie wątroby, serca czy zakrzepica. U mnie się sparwdza, nie czuję się taka bez zycia odkąd sie nim wzmacniam.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: suplementy diety

13 wrz 2014, 08:30

Dla mnie najważniejsze, żeby takie suplementy nie zastąpiły zdrowego jedzenia. Dostarczania skladników naturalnymi sposobami. Mają być jak sama nazwa wskazuje dodatkami. Tak jak AquaSLim jest wspomagaczem. Nigdy nie stosowałabym czegoś co miałoby źle wplywać na moje zdrowie - ono jest dla mnie najwazniejsze.

mamamuminka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 01 wrz 2014, 19:04

Re: suplementy diety

17 wrz 2014, 13:10

u nas na stałe zagoscil Ecomer i jestesmy zadowoleni :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość