Awatar użytkownika
Michalina
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 07 lip 2009, 12:45

Re: przydatne AGD

15 wrz 2014, 10:01

Ja mam w takim razie kilka pytań - gdzie dokładniej mogę znaleźć tą listę? I do kiedy ta promocja? I w którym sklepie?
Wszystko jest na stronie: http://czystainicjatywazelmer.pl/doprasowanapara/ sklepy do wyboru do koloru, największe sieciówki biorą udział także pewnie wszędzie tam gdzie znajdziesz żelazka Zelera. Pamiętaj tylko żeby zachować paragon :).

fiolek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 wrz 2014, 13:01

Re: przydatne AGD

16 wrz 2014, 13:15

a jeśli chodzi o przydatne agd/rtv jaki odkurzacz byście polecały? bo mam na oku fajny i mocny zelmer jupiter chyba czy jakoś tak, on tam ma chyba 2100W i chyba w niego zainwestuję, bo właśnie ma konkretną moc, słyszałam że niedługo jakoś ma wejść jakby zakaz tego, że odkurzacze czy też i inne sprzęty mają mieć moc max 1500 czy nawet mniej- to przecież takim nie da się normalnie odkurzać :D a Wy co myślicie?

Melia86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:55

Re: przydatne AGD

17 wrz 2014, 19:08

A za ile one jest?

karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: przydatne AGD

24 lis 2014, 21:45

Brud zbiera się w specjalnym pojemniku z wodą, później wystarczy ją wylać do ubikacji i już :) Dodatkowo nie ma brzydkiego zapachu, bo woda go w pewien sposób niweluje.
Koniecznie blender, ekspres(najlepiej ciśnieniowy z młynkiem, nie ma to jak zapach świeżo mielonej kawy o poranku!) i sokowirówka. Dla zdrowia :)
Wyciskarka do soków dobra rzecc :) tylko dobrej marki sowje kosztuje tak z 2 tys. zł trzeba wydać za produkt huroma http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/ ale warto jak ktoś lubi pić świeże soki. Blender też sie przydaje, tak samo jak dobry multicooker.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: przydatne AGD

27 cze 2015, 14:29

Moim zdaniem bardzo przydatne są dzbanki oraz filtry wody z http://www.konesso.pl/pol_m_Dzbanki-i-f ... y-524.html Woda z nich jest smaczna i czysta. Nie trzeba też kupować butelkowanej która trochę kosztuje. Czy ktoś z was ma taki dzbanek u siebie w domu?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: przydatne AGD

10 lip 2015, 14:46

Ja w ostatnim czasie urządzałam na nowo kuchnię i sprawiłam sobie kilka sprzętów, o których od dłuższego czasu myslałam Powiem Wam,że warto. Nie są drogie a bardzo ułatwiają gotowanie

Parowar:
http://najtaniej.co/produkt/kombiwary/p ... -9140.html - przepyszne oraz zdrowe potrawy
http://najtaniej.co/produkt/tostery/sev ... -2514.html - toster. Przydaje się latem
http://najtaniej.co/produkt/blendery/zelmer-491-30.html - no i oczywiście blender. Uwielbiam przygotowywać potrawy przy jego pomocy.

Rosanto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 16 lip 2015, 11:36

Re: przydatne AGD

16 lip 2015, 14:28

Jeżeli mowa o akcesoriach do kuchni i dekoracjach to warto zerknąć także na naszą stronę Rosanto.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór i rozsądne ceny,zapraszamy:)

rodzynek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2015, 09:42

Re: przydatne AGD

22 lip 2015, 13:29

Nie znam odkurzaczy, o których pisałyście, ja mam http://www.numatic-haerson.pl/produkt/n ... z-pioracy/ i w sumie chociaż jest w moim mieszkaniu od niedawna, to chyba się polubiliśmy :D

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: przydatne AGD

21 sie 2015, 10:43

Sokowirówka! To bardzo przydatne AGD!

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: przydatne AGD

29 wrz 2015, 13:27

No odkurzacz to podstawowy sprzęt AGD w domu :). Ja jednak uważam, że równie przydatna może być zmywarka. Ostatnio nawet zakupiłam model Kernau i jestem zadowolona. Jest na nią 5 lat gwarancji co jest dla mnie dużym plusem. Dzięki zmywarce oszczędzam czas oraz wodę, więc jak dla mnie to same zalety. Co ciekawsze nie ma kłótni w domu kto ma zmywać naczynia :) Prawie każda Kancelaria Adwokacka i Radcowska rozumie znaczenie budowania różnorodnych umiejętności pracowników. Nasza kancelaria łączy w sobie bogate doświadczenie jej właścicieli, którzy połączyli dwie niezależne kancelarie, tym samym tworząc firmę adwokacką zrzeszająca wybitnych prawników o różnych specjalizacjach.
Przez lat pracy w Kancelarii nauczyliśmy się, że najistotniejszy celem do jakiego powinna dążyć firma prawnicza, to satysfakcja jej Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie; pomimo że kodeksy prawne są uniwersalne, to detale danej sprawy są zawsze unikatowe. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi prawnicze zawsze dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

Kiedy ruchomy obraz w Twoim telewizorze czy innym sprzęcie typu DVD traci płynność i potrzebujesz naprawy skorzystaj z listy branży Dom i ogród. Zlokalizujesz tu specjalistów od naprawy najmniejszego elementu RTV. Wykwalifikowani pracownicy serwisu zadbają o każdy ekran: tradycyjny kineskop, ciekłokrystaliczny LCD czy plazmowy. Zepsuty odtwarzacz CD lub DVD poddany zostanie renowacji lub wymianie.
Centrum Nawigacji Satelitarnej specjalizuje się w systemach nawigacji satelitarnej oraz w mobilnych rozwiązaniach. Naszym zadaniem jest przede wszystkim dobór odpowiedniego urządzenia do potrzeb potencjalnego użytkownika. Kierujemy się głównie optymalizacją pracy z urządzeniem GPS. Posiadamy wyspecjalizowany personel który odpowie na wszelkie pytania i rozwikła każdy problem. Oznacza to że w odróżnieniu od sklepów komputerowych, centrów handlowych czy innych "nie dla idiotów" w naszej firmie przygoda Klienta nie kończy się na wydaniu paru pudełek "do poskładania w domu". Jeżeli np. sprzedajemy sprzęt z oprogramowaniem na Europę, to oznacza to, że odnajdziecie tam Państwo pełne adresy, a nie tylko "główne drogi Europy". Gdybyście jednak mimo wszystko wybrali zakup GPS w dużych sieciach, po niskich(?) cenach, to również zapraszamy - uzbroimy te systemy (odpłatnie) w te elementy, których w nich zabrakło (np. uchwyty, ładowarki, odpowiednie oprogramowanie, kable TMC, subskrypcje i upgrade). Nasz sprzęt zawsze jest gotowy do drogi, pracownicy zainstalują do niego mapy dopiero w dniu sprzedaży (Zwykle mapy są ważne przez 1 rok od ich instalacji. Niestety trafiają do nas osoby, które kupiły gdzie indziej GPS niedawno, kilka tygodni, lub miesięcy temu, a już mają nieważne mapy, na skutek ich instalacji przeważnie w dniu przyjęcia do sklepu, a nie sprzedaży) zamontują go, oraz poinstruują użytkownika o tym jak korzystać. Dodatkowo urządzenia zostaną zabezpieczone na wypadek utraty danych i objęte naszą opieką na przyszłość, np. bezpłatną konfiguracją i aktualizacją nowych wersji map (Ważne!!! - bezpłatne usługi nie są wykonywane na poczekaniu, lecz w kolejności zgłoszeń - zwykle w ciągu kilku godzin). W okresach szczególnego popytu na bezpłatne usługi (gdy pojawiają się nowe wersje map) prosimy o uzgodnienie terminu, lub pozostawienie sprzętu na kilka dni. Posiadamy również infolinię gdzie każdy z naszych Klientów dostanie natychmiastowe rozwiązanie problemu, niezależnie w jakiej części świata przebywa Wnioski płynące z doświadczeń z satelitarnymi systemami nawigacyjnymi prowadzą nieuchronnie o wniosku że niezbędny jest ogólnoświatowy cywilny system nawigacji, określany jako Global Navigation Satellite System (GNSS).
Bogata jest historia tego terenu. W powstaniu listopadowym zakłady przemysłowe w Górach Świętokrzyskich miały swój udział. W Samsonowie, Białogonie i Suchedniowie produkowana była broń dla powstańców. W czasie powstania styczniowego Góry Świętokrzyskie były miejscem manifestacji i walk. Na kielecczyźnie stoczono 241 bitew i potyczek, między innymi w Suchedniowie, Bodzentynie, Wąchocku i na Świętym Krzyżu. Okres II wojny światowej to liczne egzekucje i pacyfikacje wsi, miast i miasteczek. Liczne pomniki, cmentarze i pojedyncze groby są tego dowodem. Pierwszym oddziałem partyzanckim, który podjął działania na terenie Gór Świętokrzyskich był Oddział Wydzielony Kawalerii Wojska Polskiego dowodzony przez mjr "Hubala" - Henryka Dobrzańskiego. Potem powstały oddziały między innymi: GL "Narbutta", GL "Wilka"; AK: "Ponurego", "Barabasza", "Szarego". Największe bitwy miały miejsce w okolicach Szałasu, Świniej Góry, pod Szewcami i w lasach siekierzyńskich. Łysogóry, w całości objęte ochroną w postaci Świętokrzyskiego Parku Narodowego, są najczęściej odwiedzanym rejonem. Historyczne miejsce w postaci Świętego Krzyża, od którego powstała nazwa gór, Nowa Słupia słynąca z dymarek świętokrzyskich i najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich - Łysica, to wszystko sprawia, że od lat licznie przybywają tu turyści z kraju i zagranicy.Bardzo ciekawa jest budowa geologiczna Gór Świętokrzyskich. Jest to wynik wielu zmian jakie nastąpiły w skorupie ziemskiej i na jej powierzchni na przestrzeni milionów lat. Góry Świętokrzyskie są starymi górami fałdowymi zbudowanymi w zasadzie ze skał osadowych. W geobotanicznej Krainie Świętokrzyskiej występują pozostałości dawnych puszcz, mające w niektórych partiach pierwotny charakter. Największe kompleksy leśne tworzy Puszcza Świętokrzyska. Rozwój gospodarczy regionu związany był z licznymi bogactwami naturalnymi.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:43 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość