rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

11 wrz 2014, 22:29

Witam, ja noszę włosy słowiańskie jasny ciepły blond i regularnie je podciągam. W włosach słowiańskich naturalnych ekstra jest to, że po 2-3 miesiącach gdy Twoje naturalne odrosną - zdejmują je i odnawiają a potem ponownie zakładają i tak można nosić długo - oczywiście należy odpowiednio dbać. Więcej można poczytać tutaj - tam moja fryzjerska się zaopatrza we włosy beauty-for-you.com.pl
Mam nadzieję, że nieco wyjaśniłam i pomogłam - oczywiście możesz napisać prywatną wiadomość :)

justineczqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 12 sie 2014, 11:22

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

22 wrz 2014, 14:41

Włosy długie nie każdemu pasują ;) To zależy od kształtu twarzy.

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

23 wrz 2014, 15:38

To prawda. Najlepiej pójść do dobrego fryzjera, który doradzi mądrze i fachowo :)

compelling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:14

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

02 paź 2014, 18:02

Zdaniem mojej fryzjerki pani Martyna Karkocha VICI HAIR Kraków długie włosy są dla każdej kobiety bo w końcu są kobiece, ale trzeba je odpowiednio ułożyć i po sprawie.

mamnatosposob
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2014, 14:00

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

03 paź 2014, 12:28

Lepsze krótkie włosy, niż długie, przesuszone i porozdwajane. Wiele kobiet zapuszcza włosy na siłę, wzbraniając się przed fryzjerem, a to nie wygląda wcale ładnie.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

08 paź 2014, 09:24

Chyba nie każdemu ;)

rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

16 paź 2014, 22:16

Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.

Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

13 sty 2015, 18:45

Co sądzicie o przedłużaniu włosów? Długo się zastanawiałam i czytałam wiele opinii, i tych dobrych i niestety tych odradzających. Jestem z Krakowa i szukałam profesjonalisty, bo wolę zapłacić trochę więcej, ale mieć jakąś gwarancję na jakość wykonania przedłużenia. Znalazłam beauty for you – wiecie coś więcej? Może któraś z was już tam dokonała zabiegu i może mi coś podpowiedzieć?
Będę bardzo wdzięczna :)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

18 lut 2015, 13:04

Jak dobrze, że mi moje naturalne włosy rosną szybko i nie muszę ich przedłużać :D

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

18 lut 2015, 14:36

A mi po prostu nie pasują długie włosy i noszę je co najwyżej do połowy szyi.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość