ariadna25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2014, 00:02

Czy mogę mieć 100% pewności?!

03 lut 2014, 00:05

Witam, może pomyślicie, że przesadzam, ale chciałabym poznać waszą opinię. Kochałam się z moim chłopakiem równo miesiąc temu. Nie skończył we mnie, właściwie to był nasz pierwszy raz, byliśmy zestresowani i wszedł we mnie kilka razy, bez zabezpieczeń. Od tamtego czasu, miałam podwyższoną temperaturę 36.9-37.3 - to mogło być ze stresu gdyż od początku obawiałam się, że mogłam zajść w ciążę. Więcej jadłam, właściwie non stop, szczególnie kolację i to kopiaste, jak dorosły mężczyzna.W dodatku byłam przemęczona, o 21 praktycznie nieprzytomna. Jakoś dwa tygodnie później, dostałam silnego bólu w okolicach jajnika. Trwał jakieś półtora godziny, później przeszło. @ dostałam 8 dni za wcześnie.. Po dwóch tygodniach od stosunku zrobiłam dwa testy, oba negatywne. Po @ również zrobiłam test, tak samo negatywne. ( Wszystkie Pink test ) Podczas @ bolało mnie podbrzusze, a zazwyczaj kończyło się to tuż po jej pojawieniu. Ostatnio też pobolewa mnie jajnik i piersi. Kiedy wracam po południu do domu kładę się spać na 2-3 godziny bo inaczej nie jestem w stanie funkcjonować.. później znów kładę się spać bez żadnych problemów. Poza tym zrobiłam się strasznie wrażliwa, denerwuję się, zaraz śmieję a później płaczę. @ i testy wskazują, że w ciąży nie jestem.. wykonywałam je z rana z porannego moczu. Mimo wszystko pobolewanie jajnika i piersi i przeczucie wskazuje mi coś innego. Czy po prostu sobie wmawiam czy testy mogły wyjść nieprawidłowo? btw. palę papierosy.. ostatnio po każdym jest mi niedobrze Proszę o pomoc!

maciek0zielinski
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2014, 18:52

Re: Czy mogę mieć 100% pewności?!

27 lip 2014, 19:02

Jesli w testach nic nie wyszło to wszystko jest ok. Na wszelki wypadek zrobić jeszcze jeden test.

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: Czy mogę mieć 100% pewności?!

14 sie 2014, 13:23

My sl ę, że zaczynasz sobie co s wkr ęca c. Mo ze za wczesnie zdecydowa la s si e na współ zycie skoro tak przeżywasz. Co prawda w płynie ejakulacyjnum również moga być plemniki, ale takie objawy jak opisujesz nie wystepuja w miesiac po odbyciu stosunku. Jesli masz watpliwosci po wykonaniu testow najlepiej bedzie jesli udasz sie do ginekologa.

berry
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2014, 13:28

Re: Czy mogę mieć 100% pewności?!

21 sie 2014, 14:12

Też myślę, że wpadłaś w lekką histerię ;) Ale rozumiem to, zwłaszcza niedłigo po rozpoczęciu współżycia. Sluchaj przedmówczyń - jeszcze jeden test albo do ginekologa ;p

Awatar użytkownika
ZostanRodzicem
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2014, 13:26

Re: Czy mogę mieć 100% pewności?!

25 wrz 2014, 20:19

Jesli masz watpliwosci zawsze możesz iśc na krew ale to nie predzej niz po 8-10 dniach kiedy poziom hcg zacznie rosnąć

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość