Awatar użytkownika
mojaglowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 16:03

Re: Marzenie - schudnąć

24 wrz 2014, 15:39

Ja w ciągu roku schudłam 10 kg. Chodziłam raz w tygodniu na siłownię, jadłam ok. 2000 kalorii dziennie. Muszę schudnąć jeszcze 70, ponieważ byłam bardzo otyła.

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Marzenie - schudnąć

26 wrz 2014, 10:17

Myślę, że większość z nas przesadza z odchudzaniem. W Polsce jest mało otyłych osób. Nawet w USA ich liczba się zmniejszyła. Jednak obecnie jesteśmy bardziej świadomi. Otyłość zaczyna być zmorą 3. świata :ico_olaboga: http://naobcasach.pl/gdzie-zyja-najgrub ... iki-badan/

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Marzenie - schudnąć

26 wrz 2014, 11:20

Kobietki, schudnąć to nie jest problem. To wszystko siedzi w naszych głowach. Ja teraz staram się codziennie przebiec chociaż 2 kilometry. Nie jem po 20 i wysypiam się po 8 godzin. Póki co nie widzę wielkich efektów, ale wierzę, że to kwestia czasu.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Marzenie - schudnąć

06 paź 2014, 20:13

Powiem Wam, że jak przeczytałam dzisiaj te 10 powodów ciągłego głodu to padłam ;p
http://naobcasach.pl/10-powodow-dla-kto ... le-glodna/
Taaak prawdziweee!!!! :ico_sorki:

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Marzenie - schudnąć

17 lis 2014, 21:45

Jeżeli Twoim marzeniem jest schudnąć to je spełnij w końcu marzenia od tego są żeby je spełniać. Ważne jest to żebyś miała motywacje żebyś ty chciała coś zmienić jest fajna stronka którą mogę Ci polecić a mianowicie http://metasport.pl/ możesz tam ułożyć sobie swój osobisty trening albo dietę. A jeżeli chciałabyś żeby ktoś czuwał nad Twoimi zmaganiami z wagą to może trener osobisty którego też możesz tam znaleźć. Wiem jedno że jeżeli bardzo chcesz i będziesz dążyć do wyznaczonego celu to na pewno Ci się uda :) Powodzenia!

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Marzenie - schudnąć

18 lis 2014, 23:09

Trzeba czegoś bardzo chcieć i wtedy na pewno się uda. Nie ma innego wyjścia jak tylko zabrać się za siebie!

Manastazja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 lis 2014, 12:39

Re: Marzenie - schudnąć

19 lis 2014, 12:50

Jeśli masz takie marzenie, to po prostu je spełnij. Od dziś Twoją pasją powinno się stać planowanie zdrowych posiłków, poznanie wszystkich produktów, jakie mają właściwości - koniecznie dowiedź się, co warto jeść, a co należy koniecznie odstawić. Do tego trening i Twoje marzenie spełnione, to nie jest takie trudne jak się w to zaangażujesz...

Jol25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2014, 14:06

Re: Marzenie - schudnąć

26 lis 2014, 13:30

ja tez tak mialam ze to bylo moim wielkim marzeniem, nie bylam strasznie gruba ale klika kg nawdagi bylo (generalnie zajadałam stresy) no i tak naprawde trzeba podejsc do tego zadaniowo i z kazdej strony. Ja nie stosowałam specjalnej diety bo ciezko sie mi tego trzymac ale jadłam z umiarem, mniejsze porcje, wolniej. cwiczenia standardowe takie (zeby tez lepiej sie czuc fizycznie ) 3 razy w tygodniu po pol godziny czyli raczej bez przemeczania + drobne zabiegi wyszczupaljace, znalazłam fajny pakiet masazow lpg w estivance i chodzilam regularnie, no i to wszystko dalo rezultaty a tak na serio to nie uwazam ze sie jakos strasznie trudzilam, po prostu postanowilam ze juz czas i to zrobie, mlodsza juz nie bede a pozniej jak spojrze na stare zdjecia sprzed lat to bede wiedziala ze wygladam dobrze :) nie wspominajac juz o tym ze oprocz ze schudłam to i lepiej sie czuje fizycznie :)

Sofii
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2014, 14:15

Re: Marzenie - schudnąć

27 lis 2014, 14:21

Warto walczyć o swoje marzenia, zwłaszcza jak są one w zasięgu Twojej ręki :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Marzenie - schudnąć

19 gru 2014, 10:24

Na poniższej stronce:
http://zdrowepomorze.pl/jak-schudnac-sz ... kutecznie/
Znajdziecie dobry artykuł na temat tego jak skutecznie schudnąć, Na pewno nie warto jest się ograniczać jedynie do diety ponieważ kiedy wrócimy do normalnego żywienia będzie na nas czekał efekt jo jo a tego jednak warto jest uniknąć...
Tak więc warto jest przekonać się do aktywności fizycznej :)
Wyjdzie Wam to na dobre.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość