Awatar użytkownika
wiktoria007
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2014, 11:08

Sposoby na wypadanie włosów

19 wrz 2014, 13:38

Mam bardzo mało włosów. Przy czesaniu strasznie wypadają. Robiłam badania krwi, tarczycy i wszystko jest w porządku. Czy macie jakieś inne pomysły co z tym zrobić? Jestem załamana, bo tracę dużo na atrakcyjności. Chciałabym mieć bujne, lśniące włosy. Zastanawiam się nad jakimś suplementem. Co powinien zawierać taki suplement, żeby to odniosło skutek?

Awatar użytkownika
mojaglowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 16:03

Re: Sposoby na wypadanie włosów

23 wrz 2014, 16:24

Suplement powinien zawierać biotynę, bo ona wzmacnia włosy. Równie ważne jest żelazo – moja mama miała anemię i traciła bardzo dużo włosów przy rozczesywaniu. Myślę, że Vitapil jest dobry, możesz wypróbować.

PannaHanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2014, 08:39

Re: Sposoby na wypadanie włosów

28 wrz 2014, 13:44

A może zamiast leków lepiej pójść do dietetyka? Może w twoim pożywieniu czegoś brakuje? A wiadomo, że naturalne składniki są lepsze niż tabletki.

Awatar użytkownika
betesta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2014, 18:45

Re: Sposoby na wypadanie włosów

28 wrz 2014, 19:48

Nie ma zdrowej skóry głowy bez zdrowej diety.

Lumpeciarqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:51

Re: Sposoby na wypadanie włosów

29 wrz 2014, 11:35

Nie ma zdrowej skóry głowy bez zdrowej diety.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami.

EstiiG
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2014, 15:33

Re: Sposoby na wypadanie włosów

29 wrz 2014, 15:52

zawsze mam ten problem jesienią, ale samo przechodzi.

Awatar użytkownika
wiktoria007
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2014, 11:08

Re: Sposoby na wypadanie włosów

30 wrz 2014, 10:22

Dziękuję za odpowiedzi. Dieta jest ważna i staram się jeść zdrowo, ale postanowiłam wspomóc się vitapilem z bambusem. Czy są tu jeszcze jakieś głosy na ten temat?

inowak80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2014, 11:39

Re: Sposoby na wypadanie włosów

30 wrz 2014, 11:47

Mam ten sam problem, z tym, że ja mam cienkie i rzadkie włosy. Także robiłam badania na tsh - 3 razy, najlepiej sprawdzić hashimoto u neurloga, ponieważ tsh nie jest w 100 % pewne. Używałam naturalne ampułki "Exagon", aktualnie stosuję skrzyp z bambusem, kupiłam w Warszawie w sklepie z profesjonalnymi artykułami taki spray lanza na porost i hamowanie wypadania włosów, stosuję szampony i odżywki pharmaceris (polecone przez dermatologa w Gdańsku) przeciw wypadaniu włosów, i co? i nic :) nie widzę żadnej różnicy, kompletnie żadnej. Mam zamiar teraz uzbroić się w szampony z serii Vichy + ampułki.. cała kuracja bardzo droga, ale jeżeli nic z tym nie zrobię to czuję że mogę wyglądać jak po chemioterapii. Jeżeli coś mi pomoże to na pewno tu o tym napiszę :)
P.S. odżywiam się bardzo zdrowo.

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: Sposoby na wypadanie włosów

03 paź 2014, 13:15

bieżcie cynk i skrzyp i wapno - to pomaga i jeszcze pare innych ziłek - naturalne sposobu na wygląd i na ogół to co dobrze działa na cerę działa tez dobrze na włosy...ja zauważyłam że odkąd biorę mieszanki na płodność z baby and mama med to poprawiła mi się cera i włosy sa bardziej lśniące - czyli jednak ziołai dieta i naturalne sposoby sa najlepsze

Aquafilling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2014, 15:28

Re: Sposoby na wypadanie włosów

07 paź 2014, 15:40

Skrzyp polny jak najbardziej pomoże,poza tym polecam maski do włosów w szczególności białkową i od czasu do czasu nakładaj takze odżywkę jajeczną,zobaczysz że po jakimś czasie efekty będą widoczne.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość