Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

11 wrz 2014, 13:41

no tak, ale teraz właściwie randki przez internet to norma, bardzo wiele osób tak robi, czasem nawet śluby z tego wynikają :ico_oczko:

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

12 wrz 2014, 15:40

Ja myślę, że po prostu nie można się nastawiac,że pójdę do klubu po to, aby kogos poznać. Zawsze najfajniejszych ludzi poznaje sie przypadkiem ;)

Awatar użytkownika
obcasik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2014, 14:51

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

15 wrz 2014, 09:07

Dziewczyny, mam taką delikatną sprawę. Moja przyjaciółka rozstała się z mężem, długo już jest sama, chciałaby mieć kogoś do pogadania, może coś więcej... Skąd wziąć fajnego faceta na poziomie? Myślicie, że warto próbować przez internet? Poradźcie!


Najgorzej być "swatką" - czasami bardzo źle na tym się wychodzi, ;) A co do poznawania kogoś przez Internet - hmm.... powinnaś wiedzieć jak to z tym jest, ekran komputera nie szkło,nie zobaczy się kto siedzi po tej drugiej stronie.Ktoś może podawać się za kogoś innego,niż jest w rzeczywistości, a potem można wpaść w bardzo poważne kłopoty. Jest takie powiedzenie..... co komu jest przeznaczone, to go nie ominie..... koleżanka też jeszcze sama spotka kogoś odpowiedniego,a póki co niech korzysta z życia,póki może.Rozstała się z mężem, więc zapewne dobrych wspomnień raczej nie ma.Odpoczynek od facetów dobrze jej zrobi,a przyjdzie czas, że spotka na swojej drodze kogoś odpowiedniego i nie tylko do pogadania . :-) Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wiktoria007
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2014, 11:08

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

24 wrz 2014, 15:17

Załóż konto w internecie, poza tym możesz się wybrać do kawiarni, pubu, klubu. Jest dużo miejsc i nigdy nie wiesz gdzie trafisz na tę osobę!

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

26 wrz 2014, 10:23

Można tez popytać znajomych, czy nie mają jakichś fajnych wolnych kolegów.

EstiiG
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2014, 15:33

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

29 wrz 2014, 16:02

ja faceta znalazłam w internetach :D

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

30 wrz 2014, 13:29

Wyjdź z domu na spacer, na imprezę, do pubu ze znajomymi, a nie siedź przed komputerem i nie szukaj. Jak trafi się za 10 lat w sieci to co dekadę przed monitorem spędzisz? :)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

21 lut 2015, 14:18

Można tez popytać znajomych, czy nie mają jakichś fajnych wolnych kolegów.
Z doświadczenia wiem, że mężczyźni, których proponują nam znajomi rzadko kiedy okazują się być odpowiednimi dla nas.

Andromeda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2015, 21:14

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

23 lut 2015, 21:27

Tak naprawdę fajnego faceta można poznać wszędzie. :) Choćby spacerując po parku czy idąc po zakupy. :D Ale chyba najlepiej na jakimś kursie albo kółku zainteresowań - wspólne pasje zbliżają.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Gdzie poznać fajnego faceta?

27 lut 2015, 20:15

Można tez popytać znajomych, czy nie mają jakichś fajnych wolnych kolegów.
Z doświadczenia wiem, że mężczyźni, których proponują nam znajomi rzadko kiedy okazują się być odpowiednimi dla nas.
Ja też nie mam w tym względzie dobrych doświadczeń, ale różnie to bywa :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość