patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: Sklepy z biżuterią

02 paź 2014, 15:24

ja poelcam iloko, mają swoję stronę internetową, ale sprzedają również na allegro ;)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Sklepy z biżuterią

28 sty 2015, 15:06

Biżuterię z sieciówek faktycznie ma co druga kobieta. Poza tym nie jest trwała. Szybko traci kolor, szarzeje. Mnie uczula.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Sklepy z biżuterią

28 sty 2015, 23:21

Bo to sztuczna biżuteria, a z taką niestety właśnie tak jest,

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Sklepy z biżuterią

31 sty 2015, 19:35

Ja ostatnio mniej kupuję biżuterii, ale przez to że pierścionek zaręczynowy i obrączki mam apart to zawsze ciepło myślę o tym sklepie:)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Sklepy z biżuterią

04 lut 2015, 13:16

Ja też nie kupowałam ostatnio żadnej biżuterii. Mam swoje ukochane pierścionki i łańcuszek i to mi póki co wystarczy.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Sklepy z biżuterią

08 mar 2016, 10:29

Ostatnio moim ulubionym sklepem jest ABsrebro bo mają dobre ceny za srebrną biżuterię. Jak każda kobieta lubię często zmieniać styl więc potrzebuję dużo ciuchów i jeszcze więcej dodatków ;) Najczęściej zakładam po kilka łańcuszków z zawieszkami, a tu mam ich duży wybór http://www.absrebro.pl/sklep/6,2,lancuszki.html. Podobają mi się też duże pierścionki np z kwiatem...

Meg777
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 01 cze 2016, 09:28

Re: Sklepy z biżuterią

01 cze 2016, 10:15

Poszukaj w internecie modelu, który Ci się podoba i zobacz go na żywo w sklepie. Jeśli nadal będzie Ci się podobał zamów przez internet, ceny najczęściej są niższe niż w sklepach stacjonarnych. Myślę, że przed zakupem warto przejść się do sklepu i zobaczyć dany produkt. Ja zawsze tak robię, nie kupiłabym czegoś co widziałam tylko na monitorze komputera.

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Sklepy z biżuterią

07 cze 2017, 15:11

Jeżeli chodzi o sklepy jubilerskie , to jest ich całkiem sporo. Przekonałam się o tym jak szukałam obrączek. Wszędzie duży wybór i po chwili nie wiadomo co kupić. Przypadkowo natrafiłam na firmę Łazur i tam znaleźliśmy ładny model w przystępnej cenie. W dodatku pierwsza zmiana rozmiaru jest za darmo podobnie z odświeżeniem. Jest to ważne jak się ma zmatowioną obrączkę. Ona z czasem lubi się wytrzeć i nie wygląda już ładnie. W takim wypadku wystarczy odesłać i będzie jak nowa. Obrączki przyszły dokładnie takie jakie się nam podobały. Zapraszamy serdecznie Państwa do naszego serwisu komputerowego i elektronicznego w celu skorzystania z usług profesjonalnych fachowców, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie napraw i serwisowania odbiorników telewizyjnych oraz sprzętu RTV. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu w zakresie napraw telewizorów LCD, jak i z problemem niedostatecznej ostrości kolorów i barw w Państwa telewizorach. Pomagamy również w programowaniu kanałów cyfrowych i naziemnych. Pomagamy także w instalacji sprzętu oraz w jego konfiguracji i rozbudowy o dodatkowe funkcjonalności. Umożliwiamy instalację odbiorników oraz anten, a także montaż dodatkowych peryferii elektronicznych i cyfrowych. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, na miejscu w serwisie – począwszy od diagnozy, przez naprawę pojedynczych usterek, na kompleksowym przeglądzie elektroniki kończąc. Profesjonalizm, dokładność, precyzja i rzetelność – to tylko kilka określeń, którymi można opisać filozofię naszej pracy. To między innymi dzięki tym cechom nasi Klienci nas polecają innym. Podczas napraw wielu rodzajów sprzętu komputerowego i elektronicznego zdobyliśmy duże doświadczenie, które wykorzystujemy podczas naszej pracy dla Państwa. Oferujemy naprawę sprzętu RTV takiego jak: Telewizory kineskopowe; Telewizory LCD, LED; Telewizory plazmowe (plazma TV); Telewizory projekcyjne (tylna projekcja); Kino domowe; Wieże, miniwieże, mikrowieże stereo; Polecam :D
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:16 przez Ela1595, łącznie zmieniany 3 razy.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Sklepy z biżuterią

08 cze 2017, 09:25

To też dobry ruch, czyli poszukać w sklepach stacjonarnych, po czym zamówić w sklepie internetowym daną biżuterię która nam się spodoba i będziemy mieli dzięki temu niższą cenę. Akurat u nas znajdziecie teraz nowe, ciekawe kolekcje, warto zerknąć :)

madzia322
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2019, 08:54

Re: Sklepy z biżuterią

28 sty 2019, 09:08

Proszę doradźcie mi czy ktoś zamawial biżuterię giorre ? Chciałabym wiedzieć jak się sprawdziła itd :).

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość