Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: jak dobrze wyglądać rano

25 sie 2014, 10:00

Przede wszystkim należy się wyspać ;) ale teraz to wcale nie takie łatwe. Prawda dziewczyny?

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: jak dobrze wyglądać rano

01 paź 2014, 10:24

W sumie piękny wygląd to nic trudnego, warto przeczytać o tym tu: http://naobcasach.pl/10-sposobow-by-wyg ... dego-dnia/

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: jak dobrze wyglądać rano

01 paź 2014, 20:52

ja słuchajcie dopiero ostatnio odkryłam dobroczynne działanie korektora pod oczy ;p serioo. jakoś nigdy nie używałam, a ostatnio zaczęłam i faktycznie twarz, szczególnie rano, lepiej wygląda

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: jak dobrze wyglądać rano

03 paź 2014, 09:24

O kurcze, a widziałyście to: http://naobcasach.pl/najbrzydsze-celebr ... wygladaja/ Niektóre z nich nawet nie przypominają kobiet!

mamnatosposob
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2014, 14:00

Re: jak dobrze wyglądać rano

03 paź 2014, 12:25

Zdrowy sen, w wywietrzonym pomieszczeniu. Nalezy też pamiętać o dokładnym umyciu twarzy przed spaniem.

Fernia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2014, 12:33

Re: jak dobrze wyglądać rano

03 paź 2014, 12:35

Ogólnie trzeba o siebie zadbać, ja np. zrobiłam sobie makijaż permanentny i kmax zagęszczanie włosów i dzięki temu nawet rano wyglądam na prawdę bardzo dobrze

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: jak dobrze wyglądać rano

03 paź 2014, 12:59

Przebyć twarz zimna wodą! :)

toffor
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 lut 2015, 14:08

Re: jak dobrze wyglądać rano

12 lut 2015, 16:05

W moim przypadku wystarczy, że się wyśpię. Moja praca nieraz jest bardzo stresująca, do odbija się na moim wyglądzie. Po pracy nigdy nie zapominam o długiej kąpieli w wannie, rozmowie z narzeczonym, to mnie bardzo odpręża.

charlotta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2015, 11:08

Re: jak dobrze wyglądać rano

13 lut 2015, 11:26

Ja proponuję kilka bardzo fajnych trików, dzięki którym rano będziesz wyglądała pięknie:
- henna na rzęsy (dzięki temu pogłębisz swoje spojrzenie i sprawdzisz, że będzie bardziej wyraziste)
- henna i regulacja brwi (brwi są zwierciadłem twarzy i bardzo zmieniają jej wygląd)
- zadbane dłonie i stopy (pomalowane, zadbane paznokcie znacznie uatrakcyjniają wygląd - polecam manicure i pedicure hybrydowy)
- depilacja (pachy, nogi, bikini i WĄSIK!!!)
- opalenizna (opalone ciało zawsze prezentuje się lepiej, atrakcyjniej i zgrabniej, poza tym opalona twarz wygląda zdrowiej :ico_haha_01: polecam 8-10 min. w solarium raz na jakiś czas + kosmetyki do opalania Onyx - ja uwielbiam Sweet Cappuccino Dream)
-wieczorem, po kąpieli warto nasmarować ciało balsamem z delikatnymi drobinkami, dzięki temu będzie ono rano wyglądało pięknie i promiennie
- koniecznie rozczesz włosy przed snem, jeżeli są długie, spleć je w warkocz - rano będzie wyglądało to naprawdę sexy :ico_spanko:

Marchewcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 28 paź 2014, 11:29

Re: jak dobrze wyglądać rano

03 mar 2015, 14:12

co do poprzedniej wypowiedzi, niekoniecznie sie zgodze z opalenizną, przynajmniej w wypadku regularnych wizyt na solarium. okej, lekko opalona skóra wygląda ładnie. ale juz taka po częstej solarce, nawet takiej stosowanej z umiarem, mega sie wysusza i postarza twarz, mojej znajomej się przez to robiły paskudne zmaszczki nawet na biuscie, choc miala wtedy 23 lata i biust nieduży ;/

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość