makatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2013, 16:09

Re: Rekordy w odchudzaniu

30 sie 2014, 22:15

Dlatego przy takich dużych spadkach wagi należy być pod opieką specjalistów, którzy ułożą odpowiednią dla nas dietę i ćwiczenia i będą kontrolować caly proces. Jestem przeciwna odchudzaniu się w domu, w tak ekstremalnych przypadkach bo otyłe osoby raczej nie wiedzą jakie produkty i w jakich ilościach należy spożywać, żeby zapewnić organizmowi niezbędne składniki.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Rekordy w odchudzaniu

06 paź 2014, 21:41

Zgadzam się :) tak naprawdę najlepiej jest udać się do specjalistów którzy dopasują dietę do potrzeb naszego organizmu bawienie się samemu i robienie z siebie króliczka doświadczalnego nie jest niczym dobrym. Dlatego polecić mogę Diete Cambridge :) na której sama od niedawna jestem i cóż mogę powiedzieć efekty oczywiście są schudłam 4 kg produkty które nam oferują są bardzo smaczne i zdrowe. Dodatkowo cały czas mamy do dyspozycji ekspertów :) także nic dodać nic ująć ja jestem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
marzeniembyc
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2014, 14:21

Re: Rekordy w odchudzaniu

08 paź 2014, 11:49

Kurcze 85 kg to strasznie dużo...zastanawia mnie jak po takim spadku wyglądać może brzuch;/ mi przez 4 lata spadło 20 kg-stopniowo zrzucałam i nie ma śladu po brzucholu;// czy naturalnie 85 kg mozna zrzucić bez ingerencji np skalpela? chodzi mi o pomniejszanie żołądka itp

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Rekordy w odchudzaniu

11 paź 2014, 09:12

85kg to strasznie dużo, ale nie wiem też czy to było zdrowe odchudzanie, czy może operacja zmniejszenia żolądka i jakaś katorżnicza dieta. To bez sensu by było wtedy. Też jedynie czytałam o Panu Piotrze, ktory z Cambridge zgubił 50kg.

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=n6ujW_Ue69o

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Rekordy w odchudzaniu

12 paź 2014, 21:38

Duuuużo, ale tam jest znacznie więcej takich motywujących historii. Poczytajcie sobie! :)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Rekordy w odchudzaniu

17 paź 2014, 18:41

święta prawda :) sama zanim zaczęłam ich dietę poczytałam troszkę o sukcesach ludzi którzy są już po i jestem naprawdę pod dużym wrażeniem jak można w prosty sposób stracić zbędne kilogramy bez katowania się. A wyczyn pana Piotra uważam za ogromny sukces dla zdrowia. Każdemu kto zdecyduje się na Cambridge życzę powodzenia i wytrwałości bo trzeba pamiętać na żadnej diecie po 2 dniach nie schudniemy trzeba poczekać na efekty ale kiedy już się pojawią zostaną z nami na stałe.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Rekordy w odchudzaniu

31 paź 2014, 13:04

zajeło mi to 2 lata (z wzlotami i upadkami) ale schudlam z 80 kg do 55 :)

Sandra1983
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2014, 14:21

Re: Rekordy w odchudzaniu

31 paź 2014, 14:23

Ja tez nie wierzylam ze to mozliwe... poza tym wydaje mi sie ze po takim chudnieciu to pewnie skora by zostala bo ona bardzo wolno sie "cofa"

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Rekordy w odchudzaniu

02 lis 2014, 17:47

Tylko, ze dieta Cambridge ma być tak rozlozona w czasie, zeby spadek wagi był bezpieczny i regularny, więc skóra ma czas na zredukowanie się. Oczywiście, że jakieś tam mankamenty mogą pozostać, ale moim zdaniem i tak warto. Niektóre osoby otyłe całkowicie tracą swoje życie i są zdani jedynie na pomoc innym. Jeśli jest dieta, która przywraca ich do normalnego funkcjonowania to nawet opcja skóry schodzi na dalszy plan.

krystyna77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2014, 19:51

Re: Rekordy w odchudzaniu

04 lis 2014, 02:37

czasami trzeba coś poświęcić, aby zyskać więcej.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość