Awatar użytkownika
betesta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2014, 18:45

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

28 wrz 2014, 19:52

On strasznie mnie olewa, w sensie potrafi się dlugo nie odzywać itp. Ale kiedy się spotykamy jest cudownie, mówi mi, że jestem najważniejsza, ze jestem piękna i inteligentna startytaty.
Żaden mężczyzna nie powinien traktować tak kobiety. Dobre wychowanie nie jest zaleźne od narodowości.

Lumpeciarqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:51

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

29 wrz 2014, 11:35

Miłość to miłość. Nie ważne, z jakiego kto jest kraju.

EstiiG
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2014, 15:33

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

29 wrz 2014, 15:55

Ja bym się bała chyba związku np. z arabem. Islam to religia, która z zasady nienawidzi kobiet i ta nienawiść jest wpajana już małym chłopcom. Według koranu kobieta jest warta o wiele mniej niż świnia czy krowa, ma mało inteligencji i mężczyzna ma prawo z nią robić co tylko chce, wręcz w koranie są zalecenia jak bić kobiety. Poza tym po urodzeniu dziecka oni uważają że dziecko jest własnośćią Ojca, dlatego często zdarzają sie uprowadzenia dzieci... dziewczyny uważajcie, miłośc miłością, zakochanie zakochaniem, ale możecie mocno żałować związku z islamistą.

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

03 paź 2014, 13:25

ja tez jednak uważam, ze póki jest się zakochanym to róznice nie przeszkadzaja, ale potem gdy emocje opadają to okazuje sie nawet w jednej kulturze ze jest trudno - po co więc mnozyc problemy...

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

09 paź 2014, 19:57

Moja siostra w maju wychodzi za obcokrajowca :) tak naprawdę to wszystko zależy od człowieka.

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

13 paź 2014, 16:18

mam nadziję że będą szczęsliwi :)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

13 paź 2014, 20:01

Ja niestety nie powiem tak-nie :) słyszy się różne rzeczy ale to nie powinno mieć większego związku z tym co do siebie czujecie. Dlaczego bo jeśli miałabym brać pod uwagę wszystko to z Polakami też nie powinnam się umawiać bo.. mordują,gwałcą,zdradzają :) stereotypy to jest coś wymyślonego ale w 90% przypadków w ogóle się nie sprawdzają bo według nich powinnam być brudasem bo słucham ciężkiej muzyki :P

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

22 paź 2014, 15:38

nigdy nie łączyłam "cięzkiej muzyki" z niemyciem się :D bardzo ciekawe skojarzenie :)

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

23 paź 2014, 12:16

Oczywiście, metale to brudasy ;) ;) ;)
Tu chodzi o różnice kulturowe, Warto zbadać jakie wzorce ma w domu. Może to postępowa rodzina, ale ja osobiście zwracałam uwagę na to, w jakim domu się wychowywali moi partnerzy i jaki mają światopogląd jeśli chodzi o "bicie, zabijanie i gwałcenie". Bo w polskim domu o despotę nietrudno.

tessa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 paź 2014, 11:36

Re: związek z obcokrajowcem - tak czy nie?

23 paź 2014, 12:42

Uważam,  że w związku z muzułmaninem wcześniej, czy później wyjdą na wierzch różnice kulturowe. Nie dość, że dzieli was to, że pochodzicie z innych kontynentów, to jeszcze dzielą was różnice wyznaniowe.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość