Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Minimalistyczna kuchnia

04 wrz 2014, 09:09

Wiecie co bardzo ładnie prezentuje się w nowoczesnych kuchniach?
Takie oto taśmy led:
perfektmarket.pl/tasmy-led-cat-68.html
Jak widzicie mozna je bardzo tanio zamówić w sieci. Z montażem nie ma żadnego problemu, jeśli Wasz mężczyzna choć trochę zna się na remontach to powinien sobie poradzić. Efekt moim zdaniem świetny. Na zdjęciu poniżej możecie sobie mniej więcej zobaczyć co można przy ich pomocy osiągnąć:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lut 2015, 09:48 przez Manila, łącznie zmieniany 1 raz.

TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Re: Minimalistyczna kuchnia

22 wrz 2014, 02:42

Mi bardzo podobają się takie minimalistyczne, wręcz "sterylne" i prawie puste (na pierwszy rzut oka) kuchnie. Blat kuchenny wygląda w takim pomieszczeniu jak stół operacyjny :D. Haha! A tak na poważnie, to ja właśnie po remoncie chcę taką minimalistyczną kuchnię sobie urządzić. Wszystko będzie srebrne, tzn. sprzęty typu okap, umywalka, no i lodówka, i wypatrzyłam świetną lampę do takiej kuchni:

Obrazek

Naprawdę bardzo mi się spodobała, bo pomyślałam, że do tych wszystkich metalowych powierzchni i elementów będzie idealnie pasować. A znalazłam ją tu: http://nexterio.pl/16395,16355,16355,Os ... itowe.html.

Generalnie to chcę, żeby to wszystko wyglądało mniej więcej tak:

Obrazek

A na zewnątrz, ze sprzętów, będzie stał co najwyżej toster (też koniecznie srebrny) i ekspres do kawy :).

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Minimalistyczna kuchnia

23 wrz 2014, 08:19

Kuchnia z powyższego zdjęcia prezentuje się całkiem ok, ale czegoś mi w niej brakuje. Wydaje się dość zimna.

bbeataa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2014, 15:07

Re: Minimalistyczna kuchnia

11 paź 2014, 10:52

mi się bardzo podobają takie kuchnie, ostatnio nawet oglądałam sprzęt który chciałabym sobie kupić, wlaśnie w takim stylu, marka Ambition w sklepie Dajar tak mi się spodobał że chyba skuszę się na niego.

BlackStrawberry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2014, 19:28

Re: Minimalistyczna kuchnia

28 paź 2014, 19:32

Ja uwielbiam ikeę i meble stamtąd :) Małe kuchnie, zgrabnie urządzone i ze smakiem. Póki co wynajmuję mieszkanie i nie mogę zrobić jej po swojemu, ale marzy mi się taka:
Obrazek

Yrma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 31 paź 2014, 23:26

Re: Minimalistyczna kuchnia

01 lis 2014, 18:49

Uwielbiam białe kuchnie, bardzo wnętrze rozświetlają.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Minimalistyczna kuchnia

17 lis 2014, 09:10

Ja również mam białą, nowoczesną kuchnię z lakierowanymi frontami :)
Ostatnio zmieniony 26 sty 2015, 22:41 przez kijanka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Minimalistyczna kuchnia

17 lis 2014, 09:10

Ja również mam białą, nowoczesną kuchnię z lakierowanymi frontami :)
Jednocześnie warto jest zainwestować w odpowiednie oświetlenie.
Sama mam taką lampę wiszącą:
Obrazek
Bardzo prosta, szklana, fajnie prezentuje się w pomieszczeniu. Oraz jest bardzo praktyczna ponieważ łatwa w czyszczeniu. Do kuchni nie polecam lamp z abażurami materiałowymi.
Lampę można sobie obejrzeć tutaj:
http://luxar.com.pl/lampy-wiszace - jest więcej fot.

Awatar użytkownika
arenawnetrzPL
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2014, 13:00

Re: Minimalistyczna kuchnia

17 lis 2014, 22:18

Aby stworzyć minimalistyczną kuchnię polecam zakup mebli z białymi, błyszczącymi frontami, chodzi zarówno o szafki, jak też wyspę. Wyspa powinna być dodatkowo ogrodzona przezroczystym szkłem. Na podłodze radzę położyć klasyczne płytki również w białym kolorze. Żeby jednak dodać charakteru takiemu pomieszczeniu należałoby na jednej lub dwóch ścianach, a także na fragmencie ściany nad blatem, położyć płytki z kolekcji Reflette z Ceramiki Paradyż. To pstrokate modele o wymiarach 9,8x9,8 i 19,8x19,8 cm.

http://arenawnetrz.pl/PLYTKI-CERAMICZNE ... 6,%29.aspx
Obrazek

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Minimalistyczna kuchnia

20 lis 2014, 18:48

Bardzo fajna kuchnia;) Ja bym zmieniła w niej jedynie kolor płytek. My z mężem niedługo będziemy remontować kuchnię i marzy nam się taka wyspa pośrodku kuchni. Ostatnio oglądaliśmy kuchnie na www.lissy.pl i chyba zamówimy tam jakieś meble na wymiar bo nasza kuchnia jest duża i ciężko będzie kupić gotowe.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość