Jamalka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2014, 12:20

Program dietetyczny Limvena

26 wrz 2014, 12:25

Kilka miesięcy temu natrafiłam na temat programu dietetycznego limvena i zastanawiałam się nad jej zastosowaniem, ostateczne jednak skorzystałam z innego programu o nazwie allevo który niestety nie przypadł mi do gustu i tylko straciłam kasę a efekty były mizerne. Planuje rozpocząć nową kurację odchudzającą z nowym miesiącem i znowu wraca na moją tapetę temat limveny, zanim jednak zdecyduję się na jej zakup chciałabym poznać opinie innych osób które ją stosowały, mogę liczyć na Wasza pomoc?

RozaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2014, 13:01

Re: Program dietetyczny Limvena

02 paź 2014, 14:08

Przyznam, że mnie zaintrygowałaś....Program dietetyczny Limvena, nie wiem co to takiego, ale się dowiem . Przewertuje źródła;) Swoją drogą, nie lepiej postawić na większą aktywność? Te wszystkie wymyślne diety, programy nie wiadomo o co chodzi. To trochę wyciąganie kasy. A często po tym , albo organizm źle reaguje np. efektem jojo, albo się rozleniwia i w ogóle nie chce z nami współpracować. Zamiast eksperymentów radzę pójść do dietetyka, a on zadecyduje jaki program żywieniowy jest właśnie dla Ciebie najbardziej optymalny.

Trzymam kciuki :) Róża

GalMonica
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 paź 2014, 14:39

Re: Program dietetyczny Limvena

31 paź 2014, 14:51

Niestety też nigdy o tym nie słyszałam. Wiesz może na czym polega ten program? chociaż tak w skrócie?

renatazo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2014, 17:03

Re: Program dietetyczny Limvena

04 lis 2014, 21:58

Kolejna dieta cud. Na dodatek od użytkownika z jednym postem. Cóż, reklama dźwignią handlu.

Awatar użytkownika
Telimena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2017, 16:23

Re: Program dietetyczny Limvena

19 cze 2018, 12:01

Ja tam zdecydowanie bardziej wolę jakieś pewniejsze sposoby pozbywania się zbędnych kilogramów. Sporo schudłam niedawno razem z WygodnąDietą.pl i ich cateringiem. Postawiłam na dietę niskokaloryczną 1500 kcal i przy niewielkiej ilości ruchu całkiem szybko zauważyłam efekty. ;)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość