Awatar użytkownika
Sutcik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2012, 17:50

Idealna pierwsza randka

22 gru 2012, 11:41

Witam. Pomyślałem sobie o tym, że możecie tutaj wpisywać swoje doświadczenia odnośnie randek...tych najgorszych i tych najlepszych. Chcę uzyskać model takiej idealnej randki, czyli gdzie ma się odbyć, ile ma trwać, jak ma się facet zachowywać itp. ze szczegółami. Jak doprowadzić do drugiego spotkania czyli nie spalić pierwszego i zrobić dobre wrażenie na kobiecie czy też na mężczyźnie?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Idealna pierwsza randka

26 gru 2012, 11:23

moim zdaniem nie ma coś takiego jak model idealnej randki.
Wszystko zależy od tych dwóch osób, od ich upodobań, charakteru itd....
Jedynie co mogę powiedzieć to wydaje mi się że trzeba być sobą, nie udawać kogoś kim się nie jest, bo wtedy wszystko wychodzi takie na siłę i sztuczne a kobiety to potrafią zauważyć :ico_oczko:

naomi778
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2013, 20:37

Re: Idealna pierwsza randka

06 cze 2013, 00:13

Przede wszystkim trzeba być sobą, nie warto udawać kogoś kim się nie jest, bo po co? Zachowywać się naturalnie i swobodnie, musisz być raczej pewna siebie. Żeby była idealna wszystko zależy przede wszystkim od atmosfery...jak to się mówi nie ważne gdzie ważne z kim :D jak będzie to odpowiadająca twoim upodobaniom osoba to i randka będzie idealna.. o ile coś takiego istnieje, bo słowo "idealny" moim zdaniem jest mało związane z rzeczywistością.. ale wiadomo każdy ma jakies swoje zdanie ;) z drugiej strony określenie jak określenie, jeżeli masz na myśli randkę na której po prostu będzie miło to wystarczy tak naprawdę od tego, czy znajdziecie wspólne tematy i czy coś was będzie ciągnęło do siebie, jak tego nie będzie to moim zdaniem nieudana. Miejsca może też mają znaczenie ale na pewno już trochę mniejsze, ale dobrze aby robiło miłe wrażenie ;-) czas ciężko jest określić, ale też nie może trwać jakoś bardzo długo.

Awatar użytkownika
betty
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:24

Re: Idealna pierwsza randka

16 sie 2013, 14:47

Najlepsza randka to chyba w jakimś romantycznym miejscu;) Bardziej spontaniczna np. umawiasz się z facetem, na jakieś neutralne spotkanie, a kończycie w parku całując się :-) Ja miałam kiedyś taka podobną. Zazwyczaj też to nie jest partner na całe życie, ale jest mega romantycznie i jak w filmie ;) A co na takiej randce powinno być? Nie da się powiedzieć. To zależy od dwóch osób ;) i od spontaniczności. Najważniejsze, żeby nie było zbytnio planowane ;)

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Idealna pierwsza randka

29 lip 2014, 07:51

Moim zdaniem nie można też tak za bardzo się przejmować taką randką, bo wówczas tylko możemy sobie zaszkodzić. Będziemy nienaturalne i ogólnie zje nas stres. To do czego warto się na pewno przyłożyć, to wygląd, chociaż i tutaj umiar jest istotny. W tym artykule wyjaśniono jak ubrać się na randkę. Na pewno warto zastosować te porady, by zrobić wrażenie na partnerze i po prostu samej czuć się dobrze na takim spotkaniu :-)

siggosa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2014, 12:56

Re: Idealna pierwsza randka

01 sie 2014, 13:00

Ideałów nie ma. Pamiętajcie o tym. Na randce starajmy się jak najlepiej bawić. Nie myślmy cały czas o tym, aby było idealnie. Na stronie http://narandke.com/ znajdziemy wiele idealnych miejsc, a czy randka będzie idealna (w Naszym osobistym odczuciu) okaże się.

firletka74
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2014, 12:08

Re: Idealna pierwsza randka

07 sie 2014, 12:51

randka w Warsie na herbacie

krystyna77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2014, 19:51

Re: Idealna pierwsza randka

03 lis 2014, 20:01

każda kobieta woli co innego i ma różne wyobrażenia.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Idealna pierwsza randka

06 lis 2014, 20:40

Dla mnie idealna randka jest wtedy kiedy nie ma skrępowania między kobietą a mężczyzną, panuje swobodna atmosfera i przyjemnie się rozmawia. A okoliczności samej randki są dla mnie bez znaczenia.

angiella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 15 wrz 2012, 20:50

Re: Idealna pierwsza randka

12 gru 2014, 09:49

Ktoś napisał być sobą to chyba najważniejsze w pierwszej randce, wiadomo że obie strony sie denerwują i zwracają uwagę na szczegóły ale jeżeli kogoś będziemy udawać to i tak nie rokuje takiemu związkowi przyszłości mnie mój chłopak po prostu zaprosił na randę do Mekonga ale wiedział że lubię orientalne jedzenie plus dla niego po za tym było normalnie, miło mieliśmy o czym rozmawiać do dziś jesteśmy razem jeżeli zaiskrzy to ma to szanse jeżeli nie to idealnej recepty nie znajdziesz.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość