mabieszk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2010, 19:54

01 gru 2010, 19:57

Proponuję poczytać na link usunięty przez obsługę forum Jest tam sporo informacji na temat kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, nieruchomościach itp.
Ostatnio zmieniony 01 gru 2010, 20:13 przez mabieszk, łącznie zmieniany 1 raz.

Sasha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2011, 08:45

Kredyt mieszkaniowy na dom, w którym banku?

07 lip 2011, 08:56

Jeśli poszukujesz kredytu na mieszkanie, najlepiej zrobisz jęśli spotkasz się z przedstawicielem takich firm jak np. expander czy open finance, są to firmy które mają podpisane umowy z wieloma bankami, więc powinni rzetelnie podpowiedzieć Ci który kredyt obecnie jest najlepszy i najatrakcyjniejszy dla Ciebie, tutaj masz adres; link usunięty przez obsługę forum , gdzie możesz zamówić bezpłatną konsultacje. Powodzenia w szukaniu i wyborze kredytu.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 10:28 przez Sasha, łącznie zmieniany 1 raz.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

07 lut 2014, 15:21

My na chwilę obecną potrzebowalibyśmy ok 400 tysięcy kredytu na mieszkanie z http://www.ihouse.pl/poznan/sprzedaz/mieszkanie Niestety na razie jeden bank odmówił nam kredytu ale próbujemy dalej. Mamy 50 tysięcy oszczędności i mam nadzieję że w końcu będziemy na swoim:)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

16 maja 2014, 17:45

My chcemy wziąć kredyt gotówkowy w http://www.vwbank.pl/kredyt-gotowkowy.html Mamy już upatrzone mieszkanie i spore oszczędności. Brakuje nam kilku tysięcy i chcemy wziąć ten kredyt by jak najszybciej zamieszkać na swoim. Gdybym miała brać kredyt większy niż 50 tys to w życiu bym się nie zdecydowała na własne mieszkanie.

karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

20 maja 2014, 10:14

Wybór banki to nie jest tak łatwa sprawa, o ile raty kredytu są identyczne, bo ustala je Narodowy bank Polski, o tyle umowy mogą się różnić np. ubezpieczeniem jaki dostaniemy na kredyt w zależności od banku. Może popytaj o to na forum kredytowym comperia.pl/forum często tam poruszane są takie tematy.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

09 cze 2014, 10:26

Oferty na kredyty tak szybko się zmieniają, że ciężko tak po prostu ustalić, gdzie w danym czasie najlepiej je brać. Trzeba przejść się po placówkach, popytać, co mają nam do zaoferowania lub skorzystać z pomocy doradcy finansowego.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

16 cze 2014, 08:51

Dokładnie, ja też polecam, by najlepiej pójść do doradcy kredytowego. Jego usługa jest przecież bezpłatna.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

09 lis 2014, 10:00

My staramy się o kredyt w PKO S.A Znaleźliśmy piękne mieszkanie we Wrocławiu na Słonecznym Ołtaszynie i chcemy się tam jak najszybciej przeprowadzić. Dzieci będą miały bliżej do szkoły a mąż do pracy. Poza tym niedługo ma tam powstać Słoneczny Park z ogromnym placem zabaw więc po szkole będziemy mieli gdzie szaleć;)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

09 lis 2014, 16:27

A ile kosztują mieszkania na Słonecznym Ołtaszynie? Widziałam jakiś czas temu zdjęcia tego osiedla i zapisałam je na liście miejsc w których chciałabym mieszkać ale nie miałam jeszcze okazji sprawdzić cen. O tym parku słyszałam :) to ma chyba być Słoneczny Park czy jakoś tak... Podobno będzie opłacony z budżetu obywatelskiego bo wygrał głosowanie;) Jak dla mnie świetna inicjatywa;)

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

12 lis 2014, 13:25

Oferty banków naprawdę różnią się znacznie od siebie i są często nastawione na różnego rodzaju klienta. Zamiast zadawać takie pytania nie lepiej wejść sobie po prostu na forum kredyty znaleźć odpowiedni dział i dopiero na tej podstawie podejmować decyzję?
Tak naprawdę kredyty hipoteczne bo o taki się rozchodzi jest dość ciężkim tematem, dlatego lepiej liczyć na pomoc osób które się na tym znają a na forum kredytowym takich osób jest na pewno więcej aniżeli tutaj.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość