kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Czy osoby z alergią pokarmową mogą chodzić do restauracj

22 sie 2014, 21:24

ja to proponuje ograniczyć, albo w ogóle usunąć z diety mięso. W dzisiejszych czasach jest ono nafaszerowane takimi świństwami, że szkoda gadać....

gumabalonowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lis 2014, 15:13

Re: Czy osoby z alergią pokarmową mogą chodzić do restauracj

30 lis 2014, 23:05

ja jestem na diecie wegańskiej odkąd wyszły moje problemy żołądkowe - po odrzuceniu glutenu i nabiału czuję się o wiele lepiej. staram się jeść jak najmniej przetworzonej żywności, na mieście zostają mi w sumie tylko sałatki i to też bez ciężkich i podejrzanych sosów. jak dla mnie odpowiednia dieta to podstawa, w połączeniu z clatrą, którą przepisał mi alegolog problem z alergią na pyłki i roztocza znacznie się zmniejszył;)

Awatar użytkownika
oblen
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2014, 11:34

Re: Czy osoby z alergią pokarmową mogą chodzić do restauracj

07 maja 2015, 20:10

Alergie pokarmowe swoją drogą, jeszcze gorzej mieć celiakię. Niewiele osób nawet wie, że cierpi na takie schorzenie, dlatego trzeba o tym mówić jak najwięcej. Warto o tym trochę poczytać http://www.mojealergie.pl/celiakia-przy ... -leczenie/ . Ciężko jest wybrać jakąś dobrą restaurację, gdzie można zjeść coś, co będzie odpowiednie, ale jak mamy dużą świadomość co możemy, a co nie, to jest dużo łatwiej.

SandraK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:05

Re: Czy osoby z alergią pokarmową mogą chodzić do restauracj

04 sie 2015, 13:15

Alergia pokarmowa jest naprawdę uciążliwa. Wszystko zależy od tego na co jesteśmy uczuleni.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość