Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

01 gru 2014, 16:07

ja uwielbiam maseczki z Kanebo Kose. Cudownie działają :D Niestety cięzko je dostać :( Najczesciej zamawiam sobie z allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=4276153

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

05 gru 2014, 10:32

Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja zawsze stawiam na te naturalne,które na moją cerę najlepiej się sprawdzają i odpowiednio ją nawilżają. Ich szeroki wybór znajdziecie u nas,na pewno każdemu przypadną do gustu.

beautypink
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2015, 12:54

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

12 lut 2015, 12:59

Od niedawna stosuję kosmetyki Aminocare, też nie należą do najtańszych ale są rewelacyjne. Najpierw używałam zwykłego Aminocare cream do twarzy, a teraz przestawiłam się na ekskluzywną linie Aminocare Reverse z kwasem hialuronowym, olejem arganowym. Koloryt skóry poprawił się po kilku dniach, stała się miękka i nawilżona. Ogólnie stosuję te kremy prewencyjnie, przeciw zmarszczkom, a moja mama z powodzeniem używa ich na głębsze zmarszczki.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

19 lut 2015, 10:18

A myślałyście o innym użyciu tego kwasu? Na przykład powiększanie ust? Czy któraś z pań to robiła?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

26 lut 2015, 09:26

Ja nie powiększałam ust ponieważ naturalnie mam je spore. Natomiast zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.
Wykonywałam je w tym gabinecie:
http://diamentowysalon.pl/zabiegi/kwas-hialuronowy/
Mieści się na ulicy Puławskiej w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. To trzeba przyznać. Wstrzykiwałam w bruzdy nosowo wargowe, które były już tak duże,ze po prostu kremy na pewno by na nie nie pomogły. Zostały wygładzone, twarz wygląda młodziej, bardziej świeżo.
Nie jest to również takie bolesne jak się spodziewałam . Wiadomo,że czujesz lekkie szczypanie ale na pewno nie jest to ból.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

27 lut 2015, 20:24

Ja nie chciałabym na razie takich zabiegów, ale kosmetyki to trochę inna sprawa :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

04 mar 2015, 13:50

Zdecydowanie lepszym i zarazem tańszym rozwiązaniem sa kosmetyki z dodatkiem kolagenu o którego właściwościach chyba nikomu nie musze przypominać bo naprawdę działa rewelacyjnie:) U nas znajdziecie ich szeroki wybór w atrakcyjnej cenie.

beautypink
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2015, 12:54

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

06 mar 2015, 12:00

Wchodząc na FB QubikaMed trafiłam na post, krem Aminocare o 100 zł taniej 6-8 marca. Zróbcie sobie prezent, albo powiedzcie swojemu facetowi ;) Słyszę coraz więcej świetnych opinii, warto wypróbować, zwłaszcza w takiej cenie. Link do FB z postem promocyjnym: https://www.facebook.com/pages/Aminocar ... 25?fref=ts

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

09 mar 2015, 14:51

Teraz na naszej stronie spotkacie cały szereg promocji i rabatów na dobrej jakości kosmetyki naturalne,naprawdę jest w czym wybierać więc zapraszamy:)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: kosmetyki z kwasem hialuronowym

10 mar 2015, 14:40

Ja nie powiększałam ust ponieważ naturalnie mam je spore. Natomiast zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.
Wykonywałam je w tym gabinecie:
http://diamentowysalon.pl/zabiegi/kwas-hialuronowy/
Mieści się na ulicy Puławskiej w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. To trzeba przyznać. Wstrzykiwałam w bruzdy nosowo wargowe, które były już tak duże,ze po prostu kremy na pewno by na nie nie pomogły. Zostały wygładzone, twarz wygląda młodziej, bardziej świeżo.
Nie jest to również takie bolesne jak się spodziewałam . Wiadomo,że czujesz lekkie szczypanie ale na pewno nie jest to ból.
Wykonywałam zabieg w tym samym gabinecie ! I faktycznie nie jest to bolesne ! Generalnie byłam zadowolona ponieważ pozbyłam się bruzd nosowo wargowych, które wprawiały mnie w kompleksy ( swego czasu potrafiłam sobie dokładnie porównywać zdjęcia z przszłości z aktualnymi - niestety ale czasu nie oszukamy....).
Daje to dobre efekty.
Niby kosmetyki są tak wychwalane ale powiem Wam,że sama również zauwazyłam,ze kremy nie mają dobrego działania.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość