karolciuniuskaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 07 lis 2014, 15:11

Zagraniczne sklepy internetowe

07 lis 2014, 18:05

Robicie zakupy w zagranicznych sklepach internetowych? Co myślicie o tych z wysyłką z Chin typu Romwe, Oasap i She Insider? Znacie je, polecacie?

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Zagraniczne sklepy internetowe

11 lis 2014, 16:13

Nie trzeba robić zakupów w zagranicznych sklepach internetowych, żeby mieć dostęp do najlepszych zagranicznych marek. Na szczęście takie mamy czasy, że nie trzeba jechać do Paryża czy Londynu, żeby mieć dostęp do luksusowych dóbr.

Podam przykład z bielizną najlepszych marek, jak Gossard czy Shock Absorber dla aktywnych, które są na wyciągnięcie ręki w boutiquebielizny.com, a jest to piękna bielizna, dobrych marek i najwyższej jakości. I taki powinien być standard!

RoseNails
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2014, 12:31

Re: Zagraniczne sklepy internetowe

12 lis 2014, 17:43

W zupełności wystarczą sklepy internetowe jakie mamy w PL,znajdziemy tutaj niemal wszystko i ceny także są bardzo atrakcyjne,np jeżeli szukacie kosmetyków to chętnie pomożemy i doradzimy w tej kwestii:)

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Zagraniczne sklepy internetowe

28 lis 2014, 12:08

Przecież rynek mody to się już tak wymieszał i ogólnie rynek dóbr, że to już nawet ciężko stwierdzić, czy dany sklep jest zagraniczny czy nie. Po za tym, to, że sklep jest zagraniczny, nie oznacza, że nie dostaniemy w nim jakiś rzeczy od polskich projektantów czy firm. Ja ostatnio upatrzyłam sobie jupka.pl ciekawe rzeczy mają szczególnie sporo ubrań do pracy znalazłam, fajne niektóre żakeciki mają - http://www.jupka.pl/pl/c/Zakiety/68 chociaż z ubraniami jak to wiadomo - kwestia gustu jednym się podoba innym nie za bardzo.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Zagraniczne sklepy internetowe

05 gru 2014, 10:37

Ja także mogę polecić sklepy w Polsce,wybór wszystkich artykułów masz bardzo szeroki i niższe ceny,tym bardziej teraz w okresie przedświątecznym,zapraszamy również do nas:)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zagraniczne sklepy internetowe

01 kwie 2015, 16:49

Moim zdaniem to nie dotyczy tylko bielizny,ale generalnie zakupów internetowych w tym kosmetyków,których to szeroki wybór w niższej cenie znajdziecie u nas na Lagenko:)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Zagraniczne sklepy internetowe

13 kwie 2015, 13:50

Dużo jest też polskich stron, na których można kupić fajne ubrania w dobrych cenach. Na domodi.pl jest spory wybór ubrań i naprawdę jest w czym wybierać.

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: Zagraniczne sklepy internetowe

03 cze 2015, 07:45

Mam podobne zdanie na ten temat i również zastanawiam się po co szukać i sprowadzać stamtąd ubrania,skoro można wybrać dobre sklepy internetowe,będzie taniej i sama jakość wykonania odzieży również jest zdecydowanie lepsza na wyższym poziomie.

Awatar użytkownika
skleplagres
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:55

Re: Zagraniczne sklepy internetowe

14 lut 2017, 02:13

Warto sprawdzić Polskie sklepu internetowe :) U nas znajdziesz odzież Włoskich, Francuskich, Polskich producentów. Sklep Lagres

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Zagraniczne sklepy internetowe

21 lut 2017, 10:33

Dokładnie, tak. Mamy wiele sklepów internetowych w Polsce, gdzie zakupy mogą być prawdziwą przyjemnością więc po co sięgać do zagranicznych. Wystarczy jedynie poszukać i wybrać coś dla siebie, chętnie w tym pomożemy :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość