TrendCenter
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2012, 09:42

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

24 mar 2013, 14:19

W przypadku urządzenia pokoju dla małych dziewczynek,to warto zainwestować w łóżko piętrowe,które znakomicie się sprawdza a dzieciaki mają przy tym mnóstwo radości.

Melia86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:55

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

01 kwie 2013, 19:48

Ładne to biureczko z szafką wiszącą.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

15 lis 2014, 16:46

My właśnie szukamy mebli dla dzieci i nie jest to wcale łatwe

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

15 lis 2014, 16:49

Zdecydowanie nie jest :) My za miesiąc przeprowadzamy się na swoje i też szukamy mebli. W sumie mamy już wszystko oprócz biurka. Dzisiaj udało mi się znaleźć całkiem niezłe na http://www.brw.com.pl/biurka_stoly_biurowe/?m=4,pokoj-mlodziezowy i podoba mi się ich promocja - 30 rat 0% spłacanych od lutego 2015... Chętnie kupiłabym też meble do naszego pokoju bo jeszcze nic nie mamy. Niestety mąż ostatnio strzelił focha, że wszystko wybieram sama i muszę czekać na jgeo opinie;P

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

20 lis 2014, 18:50

U nas dzieciaki będą miały piętrowe łóżko w sosnowym kolorze;) Chcemy też kupić im komodę i szafkę z www.lissy.pl. Początkowo myślałam o zakupie jakiś kolorowych mebelków z obrazkami ale doszłam do wniosku, że dzieci strasznie szybko rosną i za rok dwa stwierdzą, że nie chcą już mebli z kucykami czy innymi postaciami z bajek.

kolcia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

08 gru 2014, 15:15

Warto przedyskutować urządzenie pokoju z dziećmi - w końcu to one będą tam mieszkać, więc warto razem z nimi wybrać się do sklepu meblowego czy tez poszukać czegoś w necie.

wicia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 lis 2013, 13:34

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

08 gru 2014, 15:35

Pokój przede wszystkim ma się podobać dzieciom. Ciekawe kolekcje mebli dziecięcych znajdziecie na stronie Forte: http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/po ... ezowy.html. Mi najbardziej podoba się kolekcja SNOW, bo jest bardzo uniwersalna. W zależności od dodatków meble te będą pasować zarówno dla dzieci jak i młodzieży.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

21 gru 2014, 21:21

Mały pokój dla dwóch dziewczynek hmm przy projektowaniu pokoju dla dziecka lub dzieci pamiętaj aby zostawić im więcej przestrzeni do zabawy owszem fajnie jak każda miałaby swoje biurko no ale jeszcze lepiej jak będzie jedno biurko i sporo miejsca do wspólnej zabawy.

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

16 cze 2016, 10:51

Jako dziecko sama marzyłam o takim rozwiązaniu jak łóżko piętrowe :) Łóżka piętrowe to faktycznie optymalne rozwiązanie w pokojach dziecięcych. Tym bardziej, że są na rynku firmy, które produkują takie łóżka w wielu nietypowych wzorach czy kolorach. Dzięki temu meble te stają się jeszcze bardziej przyjazne dziecku i stanowią ciekawy element aranżacji takiego wnętrza.

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: mały pokoik dla dwóch dziewczynek

17 cze 2016, 16:05

Na pewno, doskonale sprawdzi się łóżko piętrowe :) Możesz zerknąć sobie na http://www.comfortbe.pl/ Tam można też na specjalne zamówienie coś kupić. Sama marzyłam też o takim łóżku, ale z siostrą spałyśmy na jednym, dużym normalnym heh ;)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość