kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Gotowe diety - odchudzają?

17 lis 2014, 21:39

Myślę że każda dieta powinna być dopasowana do stylu życia i oczywiście do nas samych bo każdy ma inną przemianę materii. Po za tym myślę że sama dieta nie pomoże bo ważne w tym wszystkim jest aktywność fizyczna. Więc jeżeli już chudnąć to z dietą i ćwiczeniami jest fajna stronka http://metasport.pl/ na której można ułożyć sobie trening oraz dietę.

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Gotowe diety - odchudzają?

18 lis 2014, 22:32

Ja mogę śmiało polecić catering dietetyczny Fit Diet. Lepszego w wwie nie ma;)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Gotowe diety - odchudzają?

01 gru 2014, 13:25

Odchudzają. Testuję to obecnie na sobie . Od tygodnia stosuję gotową dietę. Wzięłam ją ze strony:
http://trojmiastofit.pl/ - znajduje się tam gotowy jadłospis na co dzień.
I muszę przyznać,że czuję się najedzona ale jednoczesnie lekka. Dieta działa ponieważ czuję jak chudnę. Jednocześnie staram się ćwiczyć ponieważ mam świadomość,ze brak ćwiczeń może skutkować efektem jo jo, którego jednak chciałabym uniknąć....
Pozdrawiam.

Oda88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 gru 2014, 10:12

Re: Gotowe diety - odchudzają?

10 gru 2014, 10:20

Ja uważam że najlepszą dietą jest po prostu zdrowe, zrównoważone i urozmaicone odżywianie. Nic lepiej nie zadziała na naszą figurę, samopoczucie i zdrowie.

kludia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 gru 2014, 17:05

Re: Gotowe diety - odchudzają?

11 gru 2014, 22:43

Diety z definicji są nie zdrowe. Umiar i zdrowe podejście jest ok.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Gotowe diety - odchudzają?

18 gru 2014, 13:18

Diety z definicji są nie zdrowe. Umiar i zdrowe podejście jest ok.
Nie zgadzam się z tym :) dlaczego dieta ma być nie zdrowa ? bo odmawiamy sobie jedzenia dużych ilości ? bo zjemy mniej słodyczy ? bo wrzucimy do naszego menu więcej warzyw albo twarogu zamiast kebabu? dieta jeśli jest dobrze ułożona może zostać z nami już do końca i nie nazwiemy tego byciem na diecie tylko naszym sposobem odżywiania się.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Gotowe diety - odchudzają?

27 sty 2015, 18:38

Myślę że warto sięgnąć po radę dobrego dietetyka to on najlepiej będzie wiedział co pomoże nam schudnąć :) Przynajmniej ja tak sądzę :)

zuzankowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2015, 11:40

Re: Gotowe diety - odchudzają?

05 lut 2015, 12:16

Też wydaje mi się, że dietetyk to najlepsze roziwązanie. ALbo chociaż osoba - np. trener perosnalny ze skończonym kursem z dietetyki - która się na tym zna. Jeśli się np. ćwiczy to dieta powinna być dopasowana do rodzaju aktywności fizycznej. Organizm potrzebuję określoną ilość białka, węglowodanów, tłuszczy, żeby prawidłowo funkcjonować. Więc taka dieta powinna być indywidualnie ułożona do każdego. Gotowe diety dostępne w sieci to, moim skromnym zdaniem, nie jest właściwe podejscie do tematu.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Gotowe diety - odchudzają?

22 lut 2015, 18:17

Dieta która jest najskuteczniejsza to dieta dobrana przez dietetyka. Można zastosować dietę gotową ale nie ma gwarancji że jest odpowiednia dla danej osoby. W takim przypadku warto sięgnąć po suplementy dla zwiększenia efektów, może to być nap chrom albo acetomale.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Gotowe diety - odchudzają?

26 lut 2015, 13:20

Chyba każda z nas zadaje sobie to pytanie: jak pozbyć się cellulitu i szybko schudnąć.
W sumie bez ciężkiej pracy, wyrzeczeń ciężko o abs, jędrne pośladki...
Więc do dzieła drogie panie.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość