AniaTkama
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2014, 17:19

Świąteczny prezent dla rodziców

09 gru 2014, 17:22

Cześć wszystkim! razem z rodzeństwem chcemy zrobić zbiorowy prezent dla naszych rodziców. Wiemy, że marzą o czymś do domu “na czym mogliby się poruszać” ;) Ogólnie stanęło na bieżni i to właśnie jej szukamy, tylko teraz mamy taki dylemat, bo słyszelismy rozne opinie. Czy te wszystkie bajery, typu podnoszenie się taśmy, różne programy są potrzebne? Zaznacze jeszcze tylko, że myślimy o bieżni tak do 2000zł MAX.

Flora20
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2014, 17:48

Re: Świąteczny prezent dla rodziców

12 gru 2014, 10:46

za taka kasę takie bajery po prostu będą, wiec niema co sie zastanawiac, hahaa :D

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Świąteczny prezent dla rodziców

12 gru 2014, 15:50

Rozbudowane funkcje bieżni znacznie urozmaicają trening i z czasem, kiedy kondycja się poprawia, mięśnie stają się silniejsze i po prostu poprawiamy nasze wyniki, umożliwiają zwiększanie intensywności. Dlatego są bardzo przydatne ;). Co do wyboru bieżni to z pomocą przychodzą wszelkie rankingi sprzętów dostępne w sieci, np. http://www.okazje.info.pl/sport-i-hobby ... nking.html.

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Świąteczny prezent dla rodziców

16 gru 2014, 16:15

A czy nie lepszym pomysłem na prezent dla rodziców będzie wyjazd dla nich tylko we dwoje,np do miejsca gdzie jeszcze nie byli? Bo moim zdaniem właśnie tak i polecam na tym się skupić.

karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: Świąteczny prezent dla rodziców

18 gru 2014, 19:30

A czy nie lepszym pomysłem na prezent dla rodziców będzie wyjazd dla nich tylko we dwoje,np do miejsca gdzie jeszcze nie byli? Bo moim zdaniem właśnie tak i polecam na tym się skupić.
Tylko to są jednak koszty na które nie każdego stać. Można zawsze kupić jakieś dobre perfumy oraz np. fotoksiążke z rodzinnymi zdjęciami. Nie jest to duz koszt. Na stronie http://www.pixbook.pl/fotoksiazka od 29 zł.

DamaPik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2014, 14:05

Re: Świąteczny prezent dla rodziców

18 gru 2014, 20:04

Dobry prezent do rodziców ma być przede wszystkim przydatny na dłużej. Znam z autopsji że coś tam rodzice wspominali żeby sie przydało a teraz jak to maja to leży w kącie i dojrzewa. Trudno dogodzić ale najlepiej kupić coś nowego co rodzice stale używają. Np coś z drobnego AGD typu czajnik czy żelazko.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Świąteczny prezent dla rodziców

16 gru 2015, 10:13

A ja w tym roku jeśli chodzi o prezenty to postawiłam na zdrowie :) Kupiłam moim rodzicom Doppelherz Vital Tonik - to preparat, który wzmacnia układ krwionośny i nerwowy, a dodatkowo zwiększa siły witalne - myślę, że to dobry suplement dla osób w wieku moich rodziców. A poza tym specjalnie na święta możemy spotkać ten tonik w nowym, świątecznym opakowaniu :) Oczywiście to nie koniec, bo kupiłam mamie kijki do nordic walking, a tacie wędkę, bo uwielbia łowić ryby (akurat w tej kwestii doradził mi mąż, bo ja kompletnie się na tym nie znam ;))

BestBizu
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 16 gru 2015, 16:35

Re: Świąteczny prezent dla rodziców

16 gru 2015, 17:05

Dla mamy bardzo fajnym pomysłem na świąteczny prezent będzie biżuteria,nie sądzisz? Akurat jej szeroki wybór w rozsądnych cenach,znajdziesz u nas,zapraszamy:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość