Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Dobrze szkolenia dla firm

30 wrz 2014, 07:07

Witam. Czy ktoś zna może firmę, która prowadzi obecnie profesjonalne szkolenia dla firm?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Dobrze szkolenia dla firm

30 wrz 2014, 07:38

Aktualnie ta firma szkoleniowa prowadzi świetne szkolenia zamknięte:
http://coach-inc.pl/index.php/szkolenia-zamkniete - na stronie możesz sie zapoznać z ich ofertą. Prowadzili u mnie szkolenie w urzędzie ale wiem,że mają tam szkolenia dopasowane dla bardzo wielu branż.
Sa to szkolenia dotyczące bezpieczeństwa przepływu informacji oraz ochronie danych osobowych - dwie bardzo ważne działy, na które szczególnie w ostatnich latach trzeba zwracac uwagę. Szczególnie jeśli staracie się o certyfikat ISO.
Pozdrawiam.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Dobrze szkolenia dla firm

22 paź 2014, 21:56

A o jakie szkolenia Ci chodzi? Ja w firmie organizowałam głównie szkolenia BHP z pomocą firm zewnętrznych. Teraz chcę pobrać darmowe dokumenty z http://land.e-forum.pl/branzabhp/?promo=3532/14&f=email i działać na własną rękę. Zawsze to jakieś oszczędności a w firmie dodatkowa kasa zawsze się przyda.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Dobrze szkolenia dla firm

05 gru 2014, 16:08

Nasza firma brała udział w szkoleniach Trenuj Sukces - polecam Ci świetni trenerzy, ciekawe zajęcia i miła atmosfera. My akurat braliśmy udział w szkoleniach analiza danych w excelu i jesteśmy zadowoleni, ale szkoleń jest do wyboru dużo i pewnie będziemy organizować jeszcze jakieś. Sprawdź.

wyyl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2014, 09:41

Re: Dobrze szkolenia dla firm

09 gru 2014, 09:56

Polecam firmę outsourcingową oferująca pomoc dla firm w zakupie narzędzi i oprzyrządowania specjalnego. Pomagają w zakupie narzędzi w dobrej jakości i za rozsądną cenę
http://www.tools-jobs.pl

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Dobrze szkolenia dla firm

16 gru 2014, 16:01

A czy któraś z Was może napisać coś o szkoleniach z buzz marketingu i działać w internecie? Warto byłoby się na coś takiego wybrać, skoro wszystkie biznesy z biegiem czasu przeniosą się do internetu?

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Dobrze szkolenia dla firm

01 lut 2015, 14:45

A widzisz...tak się składa, że mogę Ci pomóc w tym temacie. Moja przyjaciółka ostatnio wspominała mi o szkoleniach sprzedażowych 4change.pl :) Ponoć są one naprawdę warte zachodu i można się z nich wiele nauczyć. Nie zmuszam, ale jak najbardziej zachęcam do skontaktowania się z nimi, bo być może wniosą one coś nowego w Twoje życie.

sandira
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2015, 13:01

Re: Dobrze szkolenia dla firm

04 lut 2015, 11:17

Moim zdaniem pracodawcy cały czas jeszcze za mało inwestują w szkolenia swoich pracowników. Zapominają, że to "ich kapitał". Pracownicy także powinni dać coś od siebie, ale inicjatywa powinna wyjść od pracodawcy. Ja skończyłam mnóstwo kursów związanych z obsługą komputera, a mój pracodawca i tak mnie doszkolił..

Genterlis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2015, 11:08

Re: Dobrze szkolenia dla firm

20 lut 2015, 11:13

Teraz trzeba uważać, kontroli jest dużo a szkolenie BHP jest obowiązkowe. Sam korzystam od paru lat z firmy BHP EX Zielona Góra - nigdy żadnych problemów nie miałem fachowo szybko wykonane szkolenie, wiec mogę śmiało polecić. W każdej firmie powinno się obejść szkolenie mimo tego że już miało się szkolenie z tego zakresu.

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: Dobrze szkolenia dla firm

27 lut 2015, 13:00

A po tych szkoleniach dostajecie jakieś imienne dyplomy jak tutaj? bo chyba coś takiego się przydaje prawda?

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość