nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

dieta warzywno-owocowa

15 lis 2013, 21:40

hej wszystkim. Nie znalazłam takiego tematu a bardzo interesuje mnie czy ktoś z was ją stosował? Jestem szczupła ale chciałabym zrzucić ze 2kg i głównie chodzi mi o oczyszczenie organizmu. Opowiedzcie wrażenia ile stosowaliscie i ile schudliscie? no i jak samopoczucie w czasie trwania i po diecie?

mikok
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2014, 18:42

Re: dieta warzywno-owocowa

18 maja 2014, 18:46

Z pewnością nie zdecydowałabym się na dietę opartą wyłącznie na owocach i warzywach, dodałabym chociaż makaron, oczywiście ten najwyżej jakości.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: dieta warzywno-owocowa

04 cze 2014, 18:28

Ja również nie zdecydowałabym się na tą dietę. Uważam, ze najlepiej jest jeść racjonalnie i zdrowo. Ostatnio znalazłam na http://www.restauracja-kulinarnyswiat.pl/ restaurację w Rzeszowie w której można zamówić specjalną dietę fit. Chyba skorzystam z ich usług bo nie mam czasu na przygotowywanie jedzenia i fajnie byłoby dostawać codziennie jakieś pyszności do domu:)

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: dieta warzywno-owocowa

18 cze 2014, 13:39

Myślę,że taka dieta ma głęboki sens o ile faktycznie będziemy się do niej stosować oraz utrzymamy uzyskaną wagę ( niższą) ,to największe wyzwanie. Osobiście nie miałam okazji jej próbować,więc ciężko mi się odnieść czy aby na pewno jest taka skuteczna,bo co jej zalet oczyszczających to nie mam żadnych wątpliwości.

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: dieta warzywno-owocowa

22 lip 2014, 15:21

Amatorkom tej diety polecam stronę terapiasokami.pl :) Dla mnie to jest ważne uzupełnienie diety, ale jeśli prowadzi się takie restrykcje owocowo-warzywne, warto tam zajrzeć. Prowadzą to naprawdę specjaliści i pasjonaci, bardzo lubię ich newsletter :)

Tutuanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 wrz 2014, 18:36

Re: dieta warzywno-owocowa

29 wrz 2014, 20:43

Ja wprawdzie nie stosowałam diety owocowo-warzywnej, ale za to stosowałam sokoterapię, oczywiście pod kontrolą lekarza. Moim problemem jest nadciśnienie tętnicze i zastosowanie sokoterapii bardzo pozytywnie wpłynęło na mój stan zdrowia. Oczywiście zaopatrzyłam się w dobry sprzęt, tj. w wyciskarkę Green Star z vitajuice.pl. Uważam, że jest warta każdych pieniędzy:)

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: dieta warzywno-owocowa

30 wrz 2014, 15:37

To nie jest czasem pozioma? Nie są one wygodne

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: dieta warzywno-owocowa

02 gru 2014, 17:13

Wydaje mi się, że każdy sposób odżywiania, jeśli jest racjonalny i oparty na konkretnych zasadach jest dietą. Oczywiście warto każdą wspomagać aktywnością ruchową i nie zapominać, że aby mieć wyniki, trzeba na nie zapracować i być konsekwentnym.

Na pewno w żadnej diecie, czy programie żywieniowym, nie chodzi o eliminowanie produktów, ale wykorzystanie takich, które są zdrowe, niskokaloryczne, nieprzetworzone. W ten sposób zapewniamy organizmowi "dobre paliwo". Warto czasami wspomóc organizm, aby "naprowadzić go na dobrą drogę" i sięgnąć, na przykład, po colon pack: http://edumed.com.pl/Colon-Pack-oczyszc ... 11461.html , aby przygotować go do nowego sposobu odżywiania. Tym samym stworzymy sobie okazję do obserwowania realnych skutków zmiany nawyków żywieniowych, które powinny być widoczne dużo szybciej.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: dieta warzywno-owocowa

18 gru 2014, 13:16

No nie wiem :) ta dieta nie wydaję się ciekawa owoce to w dużej mierze same cukry , warzywa to czyste węgle :) a gdzie w niej zginęło białko w postaci mięsa albo nawet twarogu ?

edyta1980
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2015, 16:43

Re: dieta warzywno-owocowa

20 sty 2015, 15:44

Zdecydowanie odradzam. Jak można jeść tylko owoce i warzywa? To za mało nawet gdy chce się schudnąć! Ja kiedyś byłam na takiej diecie, ale wytrzymałam tylko kilka dni , bo nie miałam na nic siły...

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość