Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Wakacje zimą

30 wrz 2014, 08:56

Cześć dziewczyny. Gdzie warto jest wybrać sie na wakacje zimą?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Wakacje zimą

30 wrz 2014, 09:46

A jakimi funduszami dysponujesz?
Jeśli chcesz skorzystać ze słoneczka to może warto byłoby się wybrać za granicę? OBecnie biura prowadzą swoje first minute na wczasy egzotyczne - zimą jest najlepszy moment na takie wakacje.
Zastanów się nad Kubą:
http://www.qtravel.pl/inspiracje/hawana-kuba-id168 - tutaj możesz sobie poczytać o Hawanie. Jest to jedno z najładniejszych miast w tych okolicach tak wiec może Cię zainteresuje?
Wczasy takie nie są tanie ale również nie są całkowicie poza naszym zasięgiem. Na pewno o wiele przystepniejsze niż kiedyś.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Wakacje zimą

16 paź 2014, 12:36

Rany -naprawdę boskie są takie wakacje. Bardzo chciałabym się kiedyś wybrać w taką podróż jednak jak na razie nie mam odpowiednich funduszy ( no może na Egipt ale nie na Kubę...).
My za to co miesiąc staramy się z mężem odwiedzić jakieś fajne miejsce w Polsce. Byliśmy już we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie.
Stolica podobała mi się najbardziej. Bardzo wiele ciekawych miejsc, muzeów. Oraz noclegi w przystępnych cenach. Nocowaliśmy w hotelu Ibis Budget ( dwójka za niecałe 130 zł).
http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... rszawa.htm - tutaj jest info.
W przyszłym miesiącu za to chcemy pojechać do Torunia :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Wakacje zimą

16 paź 2014, 12:37

Rany -naprawdę boskie są takie wakacje. Bardzo chciałabym się kiedyś wybrać w taką podróż jednak jak na razie nie mam odpowiednich funduszy ( no może na Egipt ale nie na Kubę...).
My za to co miesiąc staramy się z mężem odwiedzić jakieś fajne miejsce w Polsce. Byliśmy już we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie.
Stolica podobała mi się najbardziej. Bardzo wiele ciekawych miejsc, muzeów. Oraz noclegi w przystępnych cenach. Nocowaliśmy w hotelu Ibis Budget ( dwójka za niecałe 130 zł).
http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... rszawa.htm - tutaj jest info.
W przyszłym miesiącu za to chcemy pojechać do Torunia :)

zuliana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:16

Re: Wakacje zimą

25 gru 2014, 14:03

Ja wreszcie chętnie wybrałabym się gdzieś w góry na narty. Jeszcze nigdy nie byłam :)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Wakacje zimą

28 gru 2014, 19:07

Moim zdaniem najlepszym sposobem na spędzenie zimowego urlopu są sporty zimowe - snowboard oraz narty. Żeby nie być gołosłowną sama szukam apartamentów Zakopane na mapie na ZakopaneApartamenty24.pl, ponieważ chcę skorzystać z tego, że w końcu spadł śnieg i będziemy mieć jakąś 'normalną' zimę. A lepszych warunkach na stokach niż w Białce Tatrzańskiej w Polsce raczej nie spotkamy.

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Wakacje zimą

18 lut 2015, 13:14

W ciepłe kraje! Koniecznie. Bo gdzie indziej, to chyba nie ma sensu :D

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Wakacje zimą

20 lut 2015, 14:15

A ile średnio wydajecie na taki wyjazd?

aaniakkk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2015, 16:07

Re: Wakacje zimą

25 wrz 2015, 16:26

Ostatnio oglądałam oferty na Dominikanę, tam jest dobra podoga praktycznie przez caly rok. Polecam, ceny za osobę zaczynają się od około 5 tysięcy :D

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Wakacje zimą

27 wrz 2015, 03:29

Nie do końca jest tak jak piszesz. Dominikana stała się w ostatnich latach popularna i dużo łatwiej dostępna, niż to było jeszcze dekadę temu. Dominikanę ma teraz w ofercie każde większe biuro, podobnie zresztą jak nieosiągalny kiedyś Zanzibar, który dziś kusi pięknymi plażami i błękitem. ;) Biura, o którym piszesz nie znam. Szczerze mówiąc... nie zdecydowałabym się na podróż z takim zupełnie nieznanym biurem, kiedy chodzi o duże odległości i adekwatnie wyższe koszty. Nie chcę się obawiać, że znikną zanim zdążę wrócić z urlopu albo gorzej - że znikną zanim na niego zdążę wylecieć.. ;) Tyle tych różnych historii było, że wolę jednak dmuchać na zimne i mając taki a nie inny wybór zostaję przy starej i dobrze znanej Itace.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość