awokado
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2013, 15:16

Atrakcje nad morzem

23 sty 2013, 15:24

:ico_brawa: Ogrody Tematyczne w Dobrzycy Hortulus

Jest to najfajniejsza atrakcja turystyczna nad morzem, a szczególnie w okolicach Kołobrzegu. Przepiękne ogrody w różnych stylach :ico_brawa: Cudowne, genialne, niepowtarzalne, bajeczne...... długo by wymieniać. Pojadę tam na sesję ślubną. Już wyobrażam sobie te zdjęcia wśród rododendronów lub tysięcy tulipanów czy innych letnich kwiatków.
Mają tam niesamowity market z pamiątkami. Miłośnicy aniołów ceramicznych UWAGA to RAJ. Kupiłam 3. Słono zapłaciłam, ale są niepowtarzalne, ręcznie robione. Na szczęście posiadają sklep internetowy będę mogła powiększać ich kolekcję. Więcej informacji na stronie link usuniety przez obsługe forum zajrzyjcie do ogrodu francuskiego.:)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Atrakcje nad morzem

03 cze 2013, 09:47

Ja mogę polecić wynajęcie noclegów w Gdańsku - naprawdę piękne miejsce, Mnóstwo wartych do odwiedzenia zabytków, myślę, że nikt nie powinien się nudzić ;)
Spędziłam tam tydzień w zeszłym roku a i tak nie zobaczyłam wszystkiego co chciałam - w tym roku zamierzam wrócić tam ponownie - mam nadzieję, że uda mi się załapać na wszystkie atrakcje jakie planuję. ;)

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Atrakcje nad morzem

25 cze 2013, 09:28

a jakieś konkretne kwatery albo hotele proponujesz? gdzie Ty spałaś? i jakie były warunki?

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Atrakcje nad morzem

20 mar 2014, 20:37

Mi morze się znudziło. Jeździliśmy tam przez 10 lat rok w rok i chciałabym zobaczyć jakieś inne miejsca:) Namawiam męża na wyjazd do Warszawy, ciężko mi to idzie bo jest fanem wyjazdów nad Bałtyk. Doszłam jednak do wniosku, że jeśli nie będzie chciał jechać to pojadę sama. Znalazłam ładny i niedrogi hotel na http://www.hotelatos.pl/ i mam zamiar zwiedzić cała stolicę. Chcę zrobić rezerwację na tydzień:)

Awatar użytkownika
envee
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 26 mar 2014, 12:02

Re: Atrakcje nad morzem

26 mar 2014, 12:40

Ja też nie jestem zwolenniczką morza... A już na pewno nie polskiego ;) zimno, brudno... To już lepiej na jezioro albo w góry :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Atrakcje nad morzem

18 gru 2014, 09:49

Na stronie:
http://morskakuchnia.pl/
Możecie poczytać sobie o najlepszych restauracjach i innych ciekawych kulinarnie miejscach w Trójmieście. Jest tam tyle restauracji, smażalni ryb, barów i winiarni,że niekiedy nie jest się łatwo połapać, do której warto jest się wybrać.
Dlatego też na pewno warto jest zasięgnąć informacji.
Sama uwielbiam na wyjazdach chodzić do restauracji :) Jest to bardzo ważny element moich wakacji.

Awatar użytkownika
arwena89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 20 gru 2014, 01:40

Re: Atrakcje nad morzem

20 gru 2014, 02:11

ja uważam, ze Gdańsk jest piękny :) i Kaszuby uwielbiam! jest co oglądać i zwiedzać nad morzem :)

zuliana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:16

Re: Atrakcje nad morzem

25 gru 2014, 14:04

Morze samo w sobie jest atrakcją. Ale nie latem, tylko po sezonie, jak nie ma za dużo turystów

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: Atrakcje nad morzem

28 gru 2014, 21:31

Morze samo w sobie jest atrakcją. Ale nie latem, tylko po sezonie, jak nie ma za dużo turystów
Szczególnie jeśli to jest jakieś morze z ciepłą wodą.

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Atrakcje nad morzem

18 lut 2015, 13:13

Jeżeli morze, to chyba tylko to za granicą :3

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość