Kaasiaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2014, 11:25

Szukam prawnika rodzinnego...

28 mar 2014, 11:36

Cześć. Jestem nowa na forum i niestety muszę zacząć od problemów... Tak wyszło. Szukam jakiegoś dobrego prawnika, znającego się na prawie rodzinnym. Może znacie jakiegoś którego polecacie bo same korzystałyście? Spotkałam się z kilkoma opiniami, że ten prawnik z Konina jest dobry i ma wysoką skuteczność. Co mi radzicie? Kogo polecacie?

AnnaD
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2014, 11:46

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

25 kwie 2014, 11:53

Polecam przedstawić swoją sprawę na nasz-prawnik.pl, lub samemu poszukać tam odpowiedniego prawnika.
Ja znalazłam bez problemu! :-)
Pozdrawiam

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

18 maja 2014, 12:06

Jeśli chodzi o prawo rodzinne to w rejonie Gliwic, Zabrza można śmiało kontaktować się z kancelarią Tomanek http://www.adwokat-tomanek.pl/ jest tam kilku prawników, natomiast z tego co pamiętam prawem rodzinnym zajmuje się Pani Grażyna Tomanek i to z dobrymi rezultatami. Fakt, kancelaria ma już swoją renomę stąd ceny mogą być minimalnie wyższe natomiast skuteczność też jest wyższa. Prawo rodzinne to tak naprawdę dość trudny temat.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

17 gru 2014, 13:54

Jak szukasz adwokata rodzinnego w Słupsku to warto zajrzeć do tej profesjonalnej kancelarii. Są dobrzy w tym co robią.

Szpileczkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 31 sty 2014, 13:45

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

30 gru 2014, 21:42

Akurat prawników w chwili obecnej nie brakuje. Mówię na przykładzie Łodzi, gdzie jest w centrum kancelaria na kancelarii z takich bardziej znanych specjalizujących się między innymi w prawie rodzinnym to na pewno Meritum Kancelaria Prawna ewentualnie można też poszukać z tego co mi wiadomo niektóre kancelarie wprowadzają coraz częściej porady online co też jest dobrym rozwiązaniem bo można poradzić się dobrego prawnika nie mieszkając w tym samym mieście.

malgo11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2015, 12:57

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

15 sty 2015, 12:59

...
Ostatnio zmieniony 17 mar 2015, 11:43 przez malgo11, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

29 sty 2015, 12:10

Niestety ale nie mogę Ci polecić akurat prawnika z Twojej okolicy ...
Gdyby ktoś jednak był zainteresowany to mam kontakt to bardzo dobrej kancelarii z Gdańska: http://buczkowski-kancelaria.pl/ . Specjalizują się obecnie w trudnych sprawach spadkowych, rozwodowych oraz rodzinnych .
Pomogli mi swego czasu przejść przez bardzo trudną sprawę spadkową tak więc jestem im wdzięczna.

Lucjaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2014, 13:53

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

13 lis 2015, 12:55

Jeśli szukasz takiego doświadczonego adwokata, to sprawdź może tę ofertę - adwokat sosnowiec. Przynajmniej możesz poprosić o poradę.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

18 lis 2015, 15:50

Najlepiej byłoby w takim przypadku skonsultować się w takim przypadku z jakimś dobrym radcą prawnym!
Ja Ci mogę polecić kancelarię w Katowicach, profesjonaliści bo sam miałem przyjemność z nimi pracować, także jak dalej potrzebujesz to tu ich kontakt- http://chajdas.pl/

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

01 sie 2016, 13:06

Prawem rodzinnym w Koninie zajmuje się kancelaria http://adwokat-miling.pl/ słyszałam wiele dobrych opinii, warto wybrać prawnika który posiada doświadczenie w danych sprawach, wtedy zdecydowanie więcej będzie mógł zdziałać. Na tej stronie znajdziesz dane kontaktowe, zadzwoń i omów się na spotkanie.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość