senka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2014, 13:20

Turnusy odchudzające

11 lis 2014, 13:24

Zastanawiam się nad tym, aby spróbować zrzucać kilogramy z pomocą większej ekipy, a konkretnie zapisać się po prostu na turnus odchudzający... cały czas próbuję sama, zrzuciłam do tej pory 4kg, to mało wiem ale jestem zmotywowana, jednak na takim turnusie może dowiedziałabym się czegoś więcej? znalazłam jeden ośrodek wczasy odchudzające , wydaje się całkiem ok, co zrobiłybyście na moim miejscu?

RoseNails
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2014, 12:31

Re: Turnusy odchudzające

12 lis 2014, 17:41

Moim zdaniem warto spróbować bo niczym nie ryzykujesz,a możesz tylko stracić na wadze,nie jest to kto wie jak drogie,każdy może sobie na to pozwolić.

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Turnusy odchudzające

18 lis 2014, 22:55

A moim zdaniem to zbędny wydatek...po co wydawać kasę na taki wyjazd, lepiej na wakacje pojechać. Ja wspomagam się suplementem z zielona kawą american booster i pilnuję tego co jem, no i codziennie jakiś chociażby spacer zaliczam.

oresek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2014, 16:00

Re: Turnusy odchudzające

20 gru 2014, 16:07

nie wydaje mi się, aby takie turnusy same w sobie były zbawienne, oczywiście chyba, że dana osoba naprawdę podchodzi do nich poważnie i uczy się tam zasad zdrowego trybu życia, które potem po turnusie dalej wprowadza w swoje życie :p ja jednak polecam sobie poczytać na tematy racjonalnego odchudzania w tym miejscu http://www.osytalia.pl/art-ekspresowe-k ... zajace.htm

nartello
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:23

Re: Turnusy odchudzające

02 sty 2015, 15:28

turnusy odchudzające i wszelkiego rodzaju zimowiska czy obozy szczególnie o tej porze roku są bardzo dobrą opcją w dbaniu o swoją figurę :) jest mnóstwo super wyczerpujących zajęć na śniegu, na świeżym powietrzu, które w prosty sposób pozwalają spalić mnóstwo zbędnych kcal także każdemu polecam takie wyjazdy :)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Turnusy odchudzające

02 sty 2015, 19:25

Zamiast marnować swój czas i pieniądze na turnusy odchudzające które w większości przypadków tylko wyciągają pieniądze lepiej jest zainwestować w dobrą dietę i ćwiczenia mogą to być na basenie / siłowni albo w domu :) jak kto woli

eDrogeria24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 03 gru 2014, 09:37

Re: Turnusy odchudzające

09 sty 2015, 12:56

Nie do końca tak jest,bo taki turnus pokazuje nam w jaki sposób mamy się prawidłowo odżywiać oraz jakie ćwiczenia wykonywać aby były efektywne,poniekąd jest to bardzo fajna sprawa.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Turnusy odchudzające

13 sty 2015, 00:25

To dobry pomysł, ponieważ to jest bardziej mobiluzujące

kamilasygocka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2015, 11:52

Re: Turnusy odchudzające

13 sty 2015, 11:55

Jak dla mnie to strata pieniędzy. lepiej udać sie do dietetyka i on nam na miejscu wszystko ustali

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Turnusy odchudzające

16 sty 2015, 16:14

Może zacznij od oczyszczenia organizmu? To bardzo rozsądny pierwszy krok, aby wesprzeć proces zrzucania wagi. Najważniejsze to znaleźć coś, co skutecznie wspomoże ten proces, bo przecież samo z siebie się to nie stanie.

Ostatnio sporo pozytywnych opinii wśród moich koleżanek zyskał AloeLive BIO, który wspomaga pracę wątroby i układu pokarmowego właśnie w kierunku usuwania toksyn i oczyszczania. Jeśli dodasz do tego zdrową dietę i odpowiednią aktywność fizyczną, powinnaś odnieść bezwzględnie sukces.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość