Gupiutka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2014, 16:21

Profilaktyka zdrowotna

21 lis 2014, 16:27

Hej. Mnóstwo czasu poświęcamy na dbanie o swoją urodę czy dbanie o samopoczucie, a jak często dbamy o zdrowie, wykonujemy badania?

Nienormalna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2014, 22:40

Re: Profilaktyka zdrowotna

24 lis 2014, 22:46

Ja o :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: reklamy zaslaniaja okenko do odpowiedzi :ico_zly: Ja staram sie prowadzic zdrowy tryb zycia, a jezeli chodzi o badania to raczej tylko samokotrola piersi, u lekarza ciezko doprosic sie o skierowanie na badania jesli jestes zdrowa :ico_olaboga:

Gupiutka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2014, 16:21

Re: Profilaktyka zdrowotna

25 lis 2014, 11:43

Zgadzam się z regularną samokontrolą to podstawa, żeby w miarę szybko działać gdyby coś niedobrego się działo. A jak mamy jakieś podejrzenia to od razu iść do lekarza, a nie czekać i odkładać w czasie, tak jak niestety robi większość ludzi…

tsunade
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 26 wrz 2014, 12:29

Re: Profilaktyka zdrowotna

25 lis 2014, 16:02

zeby nie chorowac trzeba wiele czynnikow wziac pod uwage, hartowanie, dobry ubior, dieta, ja tez dodatkowo ecomer biore

renatazo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2014, 17:03

Re: Profilaktyka zdrowotna

25 lis 2014, 20:40

Ćwiczenia i zdrowe odżywanie, to moja profilaktyka... i oczywiście podstawowe badania bez których się nie obejdzie.

Gupiutka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2014, 16:21

Re: Profilaktyka zdrowotna

05 gru 2014, 11:02

Osobiście dla wzmocnienia organizmu piję aloes. Staram się także być aktywna sportowo.

W zasadzie przymierzam się bardzo poważnie do wykonania badań genetycznych. W mojej rodzinie były nowotwory, więc nie zamierzam bezczynnie przyglądać się swojemu zdrowiu! Rozmawiałam już z gościem z monogen.life i on mi powiedział, że na podstawie wyniku lekarz ustali mi terminy badań, powie co muszę robić i jaką powinnam stosować dietę. Robił ktoś może takie badania? Jak to wygląda w praktyce?

naszpilach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2014, 14:51

Re: Profilaktyka zdrowotna

05 sty 2015, 17:37

Też uważam, że najważniejsza jest zdrowa dieta i ruch oraz zachowanie zdrowego rozsądku tak na co dzień :)
Dobrym pomysłem jest też dbanie o minimalizowanie stresu. Ostatnio dowiedziałam się, że to on właściwie stanowi przyczynę większości naszych chorób, więc należy go unikać.
Dlatego joga, masaże, relaks szeroko pojęty jest jak najbardziej wskazany.
Sama właśnie szukam sobie dobrego gabinetu masażu :)

zuliana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:16

Re: Profilaktyka zdrowotna

06 sty 2015, 13:31

Z tym relaksowaniem się i masażami to naprawdę dobry pomysł.
Myślę, że pomocne w takim codziennym relaksie są też spacery. Co do masaży, to warto poszukać sobie kogoś sprawdzonego, żeby mieć pewność, że masaż zostanie wykonany prawidłowo.
Namiary na masażystów można znaleźć na przykład tu: Booksy.net - są tam też opinie o poszczególnych salonach. Jeśli brakuje ci czasu na masaż, możesz korzystać z możliwości internetowego rezerwowania wizyt.

JosephNom
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2014, 22:31

мартин борман умер в аргентине в году магический конус мир

07 sty 2015, 20:34

Все, что угодно.
Ссылкa http://magiccone.ru
Специально зарегистрировался на форуме, чтобы поучаствовать в обсуждении этого вопроса.
Мистика Магический Конус. Мир загадочного и необъяснимого.
приворот на мужа магический конус мир загадочного и необъяснимого

Gupiutka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2014, 16:21

Re: Profilaktyka zdrowotna

08 sty 2015, 12:11

Ocho! Rosyjska magia i zaklęcia na polską profilaktykę zdrowotną:D

Rzeczywiście bardzo ważnym elementem w życiorysie każdego człowieka powinno być wyeliminowanie stresu. Niestety, ja nie jestem sobie z nim w stanie poradzić, mimo wielu prób wciąż wracam do punktu wyjścia. Myślę, że stąd także moga się brać niektóre somatyczne objawy moich dolegliwości:/

Poszłam do lekarza, żeby porozmawiać o testach genetycznych, a usłyszałam, że nie dostanę karty pacjenta onkologicznego... żeśmy sobie nie porozmawiały z moją Panią doktor. Ja się chciałam o co innego zapytać, a na nia podziałało jak płachta na byka.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość