rozalka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 sty 2015, 15:01

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

16 sty 2015, 15:14

Aby mieć płaski brzuch potrzebne sa przede wszystkim ćwiczenia. Warto też w trakcie dnia, jak jesteśmy w pracy/w szkole/jak idziemy ulicą, spinać brzuch na kilka sekund i rozluźniać. Systematyczne wykonywanie tego sprawi, ze nasz brzuch będzie twardszy i bardziej płaski. Wiadomo, ze należy też stosować dietę i nie jeść produktów, które powodują wzdęcia, ani napojów słodkich gazowanych.

Awatar użytkownika
MeritPoland
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2014, 22:30

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

19 sty 2015, 16:04

"Brzuch ćwiczy się w kuchni" to chyba najlepszy tekst jaki słyszałem o ćwiczeniach. Robienie co dzień tysięcy brzuszków nie da efektu, jeśli będziemy nieodpowiednio się odżywiać. Dlatego nie należy objadać się wieczorem, powinno ograniczyć się spożywanie cukrów prostych, a także smażonych potraw. W celu usprawnienia trawienia i wydalania warto spożywać rozpuszczalny błonnik. Co do ćwiczeń, to warto takie wykonywać, gdyż uwypuklą mięśnie, jednak nie spalą one tkanki tłuszczowej.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

22 lut 2015, 21:46

Ja słyszałam, że płaski brzuch to w 80% efekt diety. Warto oczywiście też robić ćwiczenia na brzuch ale one nie zapewnią kaloryfera bez dobrze zbilansowanej diety. Ja walczę o płaski brzuch z rzeźbą od dłuższego czasu i efekty na razie są marne ale nie tracę nadziei :)

MadziaK
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2015, 13:56

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

03 mar 2015, 14:03

Witam, też polecam Aerobiczna 6 Weidera http://super-brzuch.pl/6-weidera. Sama stosuję i efekty widać, dlatego z czystym sercem polecam. Oczywiście stosujcie do tego dietę, a efekty będą na pewno !!!

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

27 kwie 2015, 14:44

warto robić różne ćwiczenia na brzuch nie tylko brzuszki...bo po samych brzuszkach efektów kaloryfera nie będzie, ewentualnie skorzystaj z siłowni...

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

29 kwie 2015, 14:42

z brzuchem to jest tak, że trzeba cwiczyć dużo w ogóle - niestety nas oragnizm decyduje za nas skad spala tłuszcz w pierwszej kolejności (swoja droga jakie to niesprawiedliwe!), jak już spalimy "zapasy" to dopiero pokaża się nam mięnie :<

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

13 sie 2015, 11:44

brzuch trzeba długo ćwiczyć, może siłownia albo intensywne treningi brzucha. Jednak żeby zrobił się kaloryfer to trzeba iść na siłownię.

adka09
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2015, 10:52

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

07 wrz 2015, 11:01

u mnie to samo, efektów może na razie nie widzę, ale sto razy bardziej wolę chodzic na fitness niz ćwiczyć sama w domu, wiem, że bym sie nie zebrała

Marciula87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 02 wrz 2015, 20:52

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

09 wrz 2015, 21:05

Ja także nie mam samo zaparcia by ćwiczyć w domu:( jakoś się wstydzę swej wagi by iść na siłownię...

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

11 wrz 2015, 18:32

Też kiedyś wstydziłam się chodzić na siłownię. Ale nie masz się czym przejmować, tam nikt nie będzie Cię oceniał.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość