iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Płytki do łazienki - jakie

11 lut 2015, 09:20

Mi bardzo podobają się szare łazienki lub czarne białe:) Jeśli nie masz pomysłu to zajrzyj na http://www.ekskluzywnewnetrze.pl/pl/lazienki widziałam tam sporo ciekawych projektów łazienek, może coś cię zainspiruje. Ja swoją łazienkę zrobiłam sama ale nie ukrywam, ze szukałam inspiracji w internecie. Chciałam zatrudnić projektanta ale nie było mnie na to stać:(

nessa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:10

Re: Płytki do łazienki - jakie

14 lut 2015, 19:43

Ta łazienka jest gustowna, to na ścianie to nie płytki tylko panele dekoracyjne. Oglądałam je w Voxie, mają bardzo subtelny kolor.
Obrazek
Dokładnie to mi się podoba! W kuchni mamy już położoną ścianę dekoracyjną Motivo, teraz pora na łazienkę:) W kuchni się świetnie sprawdza, wygodnie ją utrzymać w czystości. I fajnie się prezentuje - robi efekt:)

anielka4565
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2015, 14:13

Re: Płytki do łazienki - jakie

20 lut 2015, 02:14

Ja polecam ponad czasowy marmur, najlepiej płytki o dużych rozmiarach. Szybko się kładzie a wygląda przepięknie. Płytki w mojej łazience były wymieniane prawie 15 lat temu (aż wstyd się przyznać). Zmieniamy tylko armaturę i meble. a wszystko nadal wygląda pięknie. Marmur ponad czasowy.

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Płytki do łazienki - jakie

05 mar 2015, 00:02

To ja podpowiem o płytkach, bo ostatnio sama przeglądałam. Zobacz sobie Ceramstic Design i dwie pierwsze kolekcje z katalogu .Co powiecie na taki styl w łazience?

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Płytki do łazienki - jakie

16 mar 2015, 12:20

Może warto ułożyć jakąś mozaikę z jasnych oraz ciemnych płytek? Wtedy wnętrze przynajmniej nie byłoby takie ponure i przykuwałoby uwagę swym wyglądem. Zajrzyj na stronę Homebook.pl łazienka, którą dzięki nim urządziłam do dzisiaj zachwyca wszystkich gości, którzy do mnie przychodzą.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Płytki do łazienki - jakie

24 mar 2015, 14:54

Ciężko podpowiedzieć, bo nie wiem jaki masz budżet, ale możesz pomyśleć też o płytkach kamiennych. W internecie jest dużo stylizacji tego typu, więc nie będziesz mieć problemu z zakupem. Ludzie, którzy wrzucają zdjęcia swoich łazienek od razu piszą co gdzie kupili.

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Płytki do łazienki - jakie

31 maja 2015, 15:29

Ładne te płytki kamienne. Ale to lekko poza założonym budżetem, w przypadku płytek wiem że mogę liczyć na to że uda i się coś ustrzelić np. w outletach. No nie będą te moje wymarzone, chociaż przy odrobinie szczęścia. Mozaiki są fajne, szczególnie te mniej typowe - jeśli decydowałabym się na biało czarną łazienkę to chciałabym wykorzystać coś takiego.

hania31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2015, 21:20

Re: Płytki do łazienki - jakie

27 lip 2015, 16:19

Ja w mojej łazience mam takie płytki: http://ilazienki.pl/plytki_tubadzin_modern_wood,c_707, na ścianie są też ciemne,a w miejscach bardziej narażonych na zabrudzenia od wody (wanna, umywalka) jasny dekor i nie mam problemu z zabrudzeniami.

malami21
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:24

Re: Płytki do łazienki - jakie

27 lip 2015, 20:50

kafelki łazienkowe jest łatwo czyścic, bez względu na ich kolor. Waż jest sam materiał, a ceramika nie ma takich właściwości, ze coś się ich mocno trzyma. Co do wyboru samych płytek - zawsze można popytać na forach o urządzaniu wnętrz.

maksyma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2015, 15:48

Re: Płytki do łazienki - jakie

03 sie 2015, 16:13

Bardzo długo się zastanawiałam nad wyborem płytek. To były tyg szukania i wybierania , odwiedzania sklepów , a juz nie wspomnę o forach-godziny przeglądania . Jestem zwolenniczka jasnych kafli i wszystkim polecam jasne (łatwiej się sprząta). Mi się bardzo spodobała kolekcja z jednej firm -kolekcja Bergen (ceramstic). Bardzo mi się podoba takie zestawienie. Teraz nie sprzatam co dzien bo nie widać prawie nic na nich. A jak miłam jakies tam kafle koloru brązowego to co dzien machałam szmatka. To jest mój wybór i szczerze mogę polecić. Trzeba jeszcze pamietac o dobrym kafelkarzu. Bo to jest większa połowa sukcesu wyglądu naszej łazienki.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość