Norbert717
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 06 maja 2014, 22:09

Re: WYROLUJ ROZSTĘPY

25 cze 2014, 08:48

Każda skóra jest inna, ale podobno naprawdę przynosi efekty. Jednak nie ma lepszej rzeczy od laseru frakcyjnego.

Pozdrawiam
Norbert - Portal Dzieciaki z klasą

stonoga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2015, 23:31

Re: WYROLUJ ROZSTĘPY

22 lut 2015, 19:12

Jak narazie nie był mi potrzebny taki zabieg. Roztsępów pozbyłam się za pomocą balsamu z efektima pharmacare. Dodatkowo bardzo ładnie odżywił moją skore.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: WYROLUJ ROZSTĘPY

13 kwie 2015, 13:10

Myślę, że lepiej zainteresować się jednak bardziej profesjonalnymi zabiegami na rozstępy. Z tego, co widziałam dr Budzicz proponuje serię kilku skutecznych metod leczenia: http://www.budzicz.pl/poznaj-problemy-s ... stepy.html, a sądzę, że warto jej w tym względzie zaufać, patrząc na opinie na portalu znanylekarz.pl: http://www.znanylekarz.pl/renata-budzic ... j/chrzanow .

malvvinaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2015, 10:44

Re: WYROLUJ ROZSTĘPY

17 cze 2015, 10:54

Ja nie miałam rozstępów aż do ciąży, odpuściłam sobie wtedy sport, zdrowe odżywianie, przestałam dbać o siebie tak jak wcześniej. Po porodzie co prawda wróciłam do poprzedniej wagi, ale rozstępy pozostały. Pomogły mi dopiero zabiegi mezoterapii http://princessacademy.com.pl/index.php ... pia-iglowa i teraz nie zamierzam zaprzepaścić tych efektów

mkudawa82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 cze 2015, 15:09

Re: WYROLUJ ROZSTĘPY

17 cze 2015, 15:21

Jak narazie nie był mi potrzebny taki zabieg. Roztsępów pozbyłam się za pomocą balsamu z efektima pharmacare. Dodatkowo bardzo ładnie odżywił moją skore.
Już chyba wolę jakieś farmakologiczne zabiegi, zamiast nowotechnologicznych wynalazków, które i tak nic nie dadzą. DZięki

Awatar użytkownika
Ploteczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:30

Re: WYROLUJ ROZSTĘPY

22 sty 2016, 14:39

Ja przez 6 miesiecy prawie nie przytyłam ale teraz mam wrażenie ze z każdym dniem jest mnie więcej i więcej, smarowałam sie oliwka na rozstępy ale skora ostatnio mnie swędzi pewnie przez przyrost wagi i zastanawiam sie czy nie dokupić jeszcze czegoś na smarowanie sie, żeby uniknąc rozstępów. Wole teraz sie smarować i może sie uda, bo te wszystkie zabiegi sporo kosztują :(

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: WYROLUJ ROZSTĘPY

04 sie 2016, 12:45

mamas ma dobre kosmetyki na rozstępy, w ofercie mają krem i olejek. Mozna je kupic w aptece, zawierają kolagen przez co skóra jest bardziej elastyczna

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: WYROLUJ ROZSTĘPY

06 lis 2016, 23:59

racja, mamas są bardzo fajne - super nawilżają i skóra robi się dużo jędrniejsza, jak się do tego ćwiczy to już w ogóle efekty sa dużo lepsze :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość