carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

04 lip 2014, 16:53

rozwody bywają trudne, czasem trzeba przeczekać, żeby uleczyć smutek i ból.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

13 lis 2014, 09:13

Czas leczy rany, w końcu będziesz szczęśliwa. Mnie też czeka rozwód, jestem na początku drogi i szczerze mówiąc nie wiem co robić.

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

23 lut 2015, 22:10

Tu nie ma co się zastanawiać też przez to przechodziłam (może nie do końca ja, ale siostra, z którą jestem bardzo zżyta) im dłużej takie sytuacje się ciągną tym gorzej. Jakby ktoś z Łodzi miał tego typu problemy na pewno mogę odesłać do Pani mecenas, która prowadziła sprawę siostry, a nazywa się Magdalena Chróścielewska u nas akurat sprawa była o tyle prosta, że siostra z ex mężem doszli do porozumienia i nie było wyciągania brudów co jest chyba najgorsze.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

27 lut 2015, 20:14

Każde rozstanie jest niestety ciężkie, szczególnie jeżeli para ma razem dzieci. Warto mieć wtedy kogoś, komu można się zwierzyć i kto będzie dla nas wsparciem.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

28 lut 2015, 23:30

rozwód to najgorsza rzecz dla dzieci, one to przeżywają najbardziej..

beatamm
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2015, 13:02

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

05 mar 2015, 13:06

Kobietki! Pamiętajcie zawsze żeby poradzić się adwokata w takich sprawach. Moja przyjaciółka o tym nie wiedziała i została zupełnie bez niczego... Na dodatek odebrali jej dzieci. w Warszawie podobno dobra jest pani mecenas Górska - tu adres strony http://karolinagorska.pl/

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

08 mar 2015, 08:19

Nikt nie pomoże ci się pozbierać - sama musisz to zrobić. Poszukaj dobrego adwokata np Panią Magdalenę Chróścielewską - ma duże doświadczenie prawie rodzinnym więc przeprowadzi cię przez rozwód, podział majątku i w walce o alimenty. Głowa do góry i do przodu. Życie się nie kończy na rozwodzie:)

justyla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:45

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

22 kwie 2015, 10:54

niestety jest coraz więcej rozwodów

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

22 kwie 2016, 06:59

Jest coraz więcej ale z drugiej strony nie sądzisz, że czasami lepiej się rozwieźć niż drzeć ze sobą koty i niech na to patrzą się dzieci? ja jestem po rozwodzie i nie żałuję bo nie bylismy w stanie sie dogadać z mężem tak wiec o wiele lepszym dla nas rozwiązaniem było po prostu zakończenie związku....
Zerknij sobie na stronę:
http://szybkirozwod.net.pl/

Znajduje się tutaj kilka porad o tym jak w miare szybko zakończyć związek .

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

14 mar 2017, 00:07

Rozwód to jest pół biedy, najgorszy jest podział majątku. Moja siostra miała mieszkanie po naszych rodzicach, dodała męża jako współwłaściciela. Rozwód był z jego winy. Zaczęła się wojna, bo nie chciała się z nim dzielić czymś, do czego się nie dokładał. Trzeba było znieść współwłasność. Warto pytać o to adwokatów i doczytać jak na tej stronie http://wojciechrudzki.pl/prawo-cywilne/ ... wlasnosci/ żeby nie musieć kogoś niepotrzebnie spłacać.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość