dzoana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2015, 16:23

Re: Chodzicie do restauracji?

25 lut 2015, 13:05

Do restauracji jako takich niezbyt często - chyba, że jest jakaś okazja i mój narzeczony mnie zaprosi - to wtedy a i owszem z ogromną przyjemnością :)
jednakże jeśli chcę coś zjeść, to wybieram raczej dobre bistro - wszystko ze względu na cene :)

EweBen
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 27 mar 2015, 16:35

Re: Chodzicie do restauracji?

27 mar 2015, 16:44

Czasami wkraczam do kuchni cos upchcic ale zazwyczaj mi to kompletnie nie wychodzi. Nie mam talentu do gotowania. Najczęściej chodzę do restauracji, mam jedną ulubioną, w której czuje się jak gwiazda filmowa. Wystrój jest niesamowity, a jedzonko bardzo pięknie podane i bardzo smakowite. Jeśli jesteście, bądź będziecie we Wrocławiu to możemy spotkać się na świeżo mielonej, pachnącej kawusi Pod Papugami przy rynku :)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Chodzicie do restauracji?

30 mar 2015, 12:33

Takie zbyt częste chodzenie do restauracji wykończyłoby mnie finansowo ;).

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Chodzicie do restauracji?

08 kwie 2015, 18:44

Nie chodzę zbyt często, bo przecież nie liczę McDrive'a :-D
Bardzo lubię kuchnię orientalną, bardzo smakuje mi tofu nadziewane mięsem podawane w restauracji Mekong w Nowym Sączu, :ico_obiadek: nigdy wcześniej nie jadłam czegoś tak pysznego.

dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: Chodzicie do restauracji?

09 kwie 2015, 22:11

ja uwielbiam jak moj Mis zabiera mnie do restauracji :D czuje sie wtedy wyjatkowa. No i gotowac nie trzeba. Na co dzien nie stac nas na restauracje niestety :(

Kamilla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2015, 00:04

Re: Chodzicie do restauracji?

21 kwie 2015, 00:29

ja czasem sie przejde, np w warsztacie w krakowie (bez reklamy nie mam z tym nic wspolnego) dają tyle makaronu, ze jest na dwa dni, Pani kelnerka sama podchodzi i pyta czy zapakowac na wynos reszte bo nikt chyba nie jest w stanie tyle zjesc

Awatar użytkownika
Nemeris
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2015, 23:12

Re: Chodzicie do restauracji?

23 kwie 2015, 23:49

Lubię chodzić do restauracji, choć kiedyś chodziłam dużo częściej, teraz rzadko ze względów finansowych. Uwielbiam odkrywać nowe smaki, ogólnie relaksuję się w restauracjach, wybieram takie z ciekawym dla mnie wystrojem, to dla mnie równie ważne jak sama kuchnia. Ostatnio w retauracji francuskiej pierwszy raz próbowałam ślimaków i okazały się pyszne.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Chodzicie do restauracji?

30 kwie 2015, 15:38

Ostatnimi czasy chodzę rzadziej do restauracji, ale wybieram je bardziej starannie - wolę zjeść raz a dobrze ;).

Awatar użytkownika
Roszpunka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2016, 10:49

Re: Chodzicie do restauracji?

23 lis 2016, 10:52

Ja mam szczęście, bo mam naprawdę romantycznego mężczyznę, który często mnie gdzieś zabiera. Ogólnie dużo podróżujemy więc zawsze jest okazja do tego, aby wstąpić do restauracji i zjeść coś naprawdę dobrego. Ostatnio byliśmy w Olsztynie i tam zabrał mnie do Restauracji Kolorowa - muszę przyznać, że bardzo dobre jedzenie i klimatyczne miejsce, godne polecenia. Wcześniej za to byliśmy na wycieczce w Andaluzji i tam również byliśmy w kilku dobrych restauracjach. Fajnie tak, bo można poznać nowe smaki, a niektóre są zaskakujące :)

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Chodzicie do restauracji?

29 gru 2016, 08:46

Każdy weekend, można powiedzieć, że "badamy rynek" :D :ico_spanko:

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość