JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

20 kwie 2012, 19:13

:ico_szoking: jakbym miała strzelać cene to podałabym miedzy 4 a 6 tysiecy a tu 13-15 tysiecy. szok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

20 kwie 2012, 20:46

No to faktycznie dużo :ico_olaboga:
ulamisiula, a próbowałaś już jakichkolwiek ćwiczeń czy dopiero przyszło Ci to na myśl?

IwonaWaleczko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:52

Re:

29 maja 2013, 20:52

Może mi pomożecie?
czy da się pozbyć czegoś takiego i najlepiej jakimi ćwiczeniami?
Obrazek

Obrazek


Żadne ćwiczenia na to Ci nie pomogą. Nie ma czegoś takiego że zaczniesz ćwiczyć mięśnie brzucha i spalisz tłuszcz z brzucha. Organizm jest tak zaprogramowany że spala tłuszcz z całego ciała równomiernie i nie da się tego zmienić więc musisz zadbać o całokształt czyli schudnąć a ćwiczenia to tylko modelują, wzmacniają i powiększają mięśnie :)

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Cwiczenia

19 lip 2013, 17:49

Dziewczyny, muszę się wziąć za siebie! Wymyśliłam, że w domowych warunkach mogę połączyć takie ćwiczenia: twister, orbitrek, brzuszki, elementy fitnessu (skłony, skręty, stepper itp.), hantelki, agrafka
Jakie proporcje i kolejność byście mi poleciły?
Chcę wzmocnić ciało, spalić tkankę tłuszczową, wyszczupleć, wzmocnić kondycję.

Mychalinaczarna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:44

Re: Cwiczenia

19 sie 2013, 18:09

Jeśli chcesz spalić tkankę tłuszczową to po pierwsze brzuszki i stacjonarne ćwiczenia ci niewiele pomogą. Wzmocnisz lub rozbudujesz w ten sposób jedynie mięśnie. Fitness intensywny tak, najlepiej zaś bieganie i to przy cieplejszym się ubieraniu. W ten sposób zaczynasz spalać tkankę tłuszczową. Ćwiczenia stacjonarne u osób nawet otyłych wzmocnią mięśnie, ale tłuszczu na pewno nie zredukujesz, choć dłuższe ćwiczenie jak masz bardzo dużą wagę to coś zrzucisz.
Na początku jak bym polecała bieganie, bo mniej obciążą stawy. Potem najlepiej przejść na aerobik, a jak do takich ćwiczeń dołożysz jakiś spalacz tłuszczu http://odchudzanie-tabletki.com.pl/zielona-kawa.html yo szybko spalisz nadmiar kilogramów.

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Cwiczenia

19 sie 2013, 18:19

Po pierwsze na pewno nie będę brała żadnych spalaczy tłuszczu i suplementów, nie tędy droga.
Po drugie biegać nie mogę z powodu stawów, dlatego jako alternatywę stosuję orbitreka.

Póki co postawiłam na treningi cardio z Jillian M. (filmiki na youtube) + raz na jakiś czas Skalpel Chodakowskiej.

kalcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:16

Re: Cwiczenia

20 sie 2013, 14:51

Jak się odchudzać, to tylko wysiłki aerobowe :) Szybki marsz przynosi równie dobre efekty, jak bieganie, a przy tym nie obciąża tak stawów- ja akurat preferuję nordic walking, ale można maszerować i bez kijków. Co do suplementacji...;/ Sama powinnam być żywym przykładem tego że nie działają bo wypróbowałam ich całe mnóstwo. Jednak dietetyczka przekonała mnie że z moimi problemami metabolicznymi bede miała bardzo trudno dopasować suplement skuteczny. By się nie truć więcej postawiłam na wyłącznie naturalne suplementy i w tej chwili jestem na etapie popijania herbatek zielonej i czerwonej, zażywania błonnika ale tylko tego z produktów. Rozważam kupno tej całej zielonej kawy, ale nie w żadnych tabletkach, po prostu do picia.

Freva69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2012, 16:03

Re: Cwiczenia

07 lis 2013, 22:39

Też planuję zacząć dbać o siebie. Tylko, że w domu jak to w domu - ciągle coś rozprasza. Myślałam o fitness. Ktoś zna jakiś dobry klub woj. mazowieckie? Słyszałam, że TUAN CLUB pod Wawą ok, musiałabym dojeźdzać, ale w sumie jak warto...

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Cwiczenia

04 mar 2015, 10:14

Ćwiczenia to najlepszy sposób na piękne ciało jest ich sporo więc można wybierać. Jednak mam pytanie co sądzicie o zabiegu ICOONE wykonywanym tutaj http://www.vicihair.pl/ jest to zabieg modelujący sylwetkę. Korzystała któraś z was z takiego zabiegu ?

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Cwiczenia

04 mar 2015, 17:20

Bardzo ciekawe ćwiczenia o różnej intensywności posiada Ewa Chodakowska. Ja lubię jej kardio. Wiadomo na początek można mieć problemy dotrzymać jej kroku, ale po tygodniu da się wprawić.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość