dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

jedzonko rossmanowskie-kto daje?

10 cze 2010, 19:16

dziewczynki,wiem ze firmy produkujace obiaki,kaszki i mleczka dla dzieci sa rozne ale ja trafilam na promocje w rossmanie ich produktow i podaje je corci. sa roznorodne-wg mnie wiecej produktow od wczesniejszych mcy. mleko tez jest o wiele tansze. ale mam pytanie-czy ktoras juz dawala dzieciom te produkty? jak maluchy wam na nie reaguja? widzicie roznice miedzy tymi a drozszymi? moja mala alergiczka nie jest i jak na razie wszystko toleruje. ale moze ktoras z mam ma jakies zastrzezenia albo uwagi?

lilo

11 cze 2010, 14:02

dorotaczekolada ja nie kupowałam tego nigdy ale wydaje mi się że jedzonko i inne produkty dla dzieci akurat jest obwarowane takimi normami i wymogami, że nie ma się czego obawiać.
Ale może ktoś ci powie coś konkretniejszego jeśli używa :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

11 cze 2010, 15:28

lilo, no wlasnie wiem ze normy sa ale dziwna jest roznoca w cenie :ico_noniewiem: rossmanowe wiekszy sloik 2,70,bobovita i gerber mniejsze 3,5 a hipp ponad 4zl :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

11 cze 2010, 16:47

dorotaczekolada, ja kupuje deserki
sklad ma dokladnie ten sam co produkty znanych firm
wlasciwie w handlu placimy nie tylko za sam towar
a za reklame firme marketing
tak wiec z uwagi na to produkty rossmana sa o wiele tansze niz inne

obiadkow sloiczkowych moj syn nie zje tak wiec nie kupujemy
kaszki nie mielismy jeszcze ani mleka
ale gdy zapasy sie skoncza planuje zakupic na probe

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

11 cze 2010, 18:50

betina, a nie masz wrazenia ze w tych rossmanowskich sloiczkach niektore produkty sa od wczesniejszaego mca?
my wyprobowalismy juz troche obiadkow i owockow,dzis sloiczke z kaszka manna byl na kolacje. owocki mojej malej srednio pasuja ze wzgl na konsystencje-za rzadkie sa,woli gestsze obiadki :ico_noniewiem: i pije mleko rossmanowskie ale dostaje tez cyca :-)

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

11 cze 2010, 22:12

Oj ja teź nie kupowałam, nie pomogę,ale myślę że są ok ;)... :ico_noniewiem:

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: jedzonko rossmanowskie-kto daje?

02 wrz 2014, 08:06

Przeczytaj skład. Jeżeli mięso jest oddzielane mechanicznie, to podaruj sobie ;)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: jedzonko rossmanowskie-kto daje?

05 lis 2014, 13:50

no właśnie niby są te normy dla jedzenie dla dzieci, ale człowiek i tak ma pewne obawy przed kupowaniem innych niz wiadacych firm. ale fakt, ze w duzej mierze placimy za firme... ja staram sie po prostu polowac na jakies promocje. teraz widziałam, ze polo markecie maja obiadki z gerbera po 8,50 za dwie sztuki, wiec pewnie zrobie zapas :) a pozniej bede polowac na kolejne przeceny :D

Zyrafka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2015, 12:12

Re: jedzonko rossmanowskie-kto daje?

06 mar 2015, 14:37

Ja nie jestem przekonana do słoiczków i nikt nie jest w stanie mnie do nich przekonać. Jedyne słuszne jedzenie dla mojego dziecka to jest to, które sama przygotuje i wiem co podaje i w jakiej ilości bez wzmacniaczy smaku . I wcale nie jest skomplikowane zrobić mus owocowy czy zupę marchewkową wystarczy chcieć.

koszulaula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 13:15

Re:

23 cze 2015, 13:20

dorotaczekolada, ja kupuje deserki
sklad ma dokladnie ten sam co produkty znanych firm
wlasciwie w handlu placimy nie tylko za sam towar
a za reklame firme marketing
tak wiec z uwagi na to produkty rossmana sa o wiele tansze niz inne

obiadkow sloiczkowych moj syn nie zje tak wiec nie kupujemy
kaszki nie mielismy jeszcze ani mleka
ale gdy zapasy sie skoncza planuje zakupic na probe

Racja, w przypadku bobovita i hippa płacimy za reklamę. Moja córcia je deserki - najpierw długo porównywałam składy - i jest całkiem zadowolona.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość