Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Na jaki film czekasz?

12 mar 2015, 11:03

w sumie to temat o filmach ale ja czekam na kolejny sezon house of cards:)
To ja na Grę o tron, ale tak z filmów to na "Ze wszystkich sił" - to będzie piekna historia, w sam raz żeby nabrac wiatru w żagle na wiosnę :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Na jaki film czekasz?

12 mar 2015, 14:43

tak najbardziej to na nowego Bonda, ale jeszcze duuuzo czasu ;) a z najbliższych premier to chyba też "Ze wszystkich sil" wydaje mi się najbardziej ciekawym filmem. Coś w stylu "nietykalnych" i tez francuski, ubóstwiam takie kino.
A"house of cards" juz w trakcie oglądania ;)

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Na jaki film czekasz?

20 mar 2015, 17:54

Ze wszystkich sił, ja też, widziałam zwiastun i już nim się wzruszyłam, zapowiada się niesamowity film. O bardzo pozytywnym przesłaniu, tylko nie wiem kiedy do kin wchodzi , bo nie sprawdzałam.

BonaHasek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:58

Re: Na jaki film czekasz?

22 mar 2015, 15:03

Chyba najbardziej na nowych Avengerów. Poprzednia część trzymała bardzo dobry poziom więc jestem pozytywnie nastawiona. :)

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Na jaki film czekasz?

23 mar 2015, 12:16

Ze wszystkich sił, ja też, widziałam zwiastun i już nim się wzruszyłam, zapowiada się niesamowity film. O bardzo pozytywnym przesłaniu, tylko nie wiem kiedy do kin wchodzi , bo nie sprawdzałam.
Labusz, 10 kwietnia jest premiera "ze wszystkich sił". To można się wybrać zaraz po świetach :) a "hosue of cards" troche rozczarowuje jednak :(

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Na jaki film czekasz?

25 mar 2015, 11:16

Ze wszystkich sił, ja też, widziałam zwiastun i już nim się wzruszyłam, zapowiada się niesamowity film. O bardzo pozytywnym przesłaniu, tylko nie wiem kiedy do kin wchodzi , bo nie sprawdzałam.
Labusz, 10 kwietnia jest premiera "ze wszystkich sił". To można się wybrać zaraz po świetach :) a "hosue of cards" troche rozczarowuje jednak :(
To smutne kiedy coś , na co czekasz z takimi emocjami rozczarowuje. Na "ze wszystkich sił" myślę, że w ogole warto iść z rodziną, bo to w sumie film o rodiznie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Na jaki film czekasz?

25 mar 2015, 15:13

Ze wszystkich sił, ja też, widziałam zwiastun i już nim się wzruszyłam, zapowiada się niesamowity film. O bardzo pozytywnym przesłaniu, tylko nie wiem kiedy do kin wchodzi , bo nie sprawdzałam.
Labusz, 10 kwietnia jest premiera "ze wszystkich sił". To można się wybrać zaraz po świetach :) a "hosue of cards" troche rozczarowuje jednak :(
To smutne kiedy coś , na co czekasz z takimi emocjami rozczarowuje. Na "ze wszystkich sił" myślę, że w ogole warto iść z rodziną, bo to w sumie film o rodiznie :ico_ciezarowka:
Smutne i wkurzające w dodatku, dlatgo nie nastawiam się na "grę o tron" :P
A o "ze wszystkich sił" sie jakos nie boje, wydaję mi się, że to będzie dobry film :) i tak, jak najbardziej, żeby wybrać sie z całą rodziną!

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Na jaki film czekasz?

01 kwie 2015, 13:10

Chyba też się przejdziemy na ten film. :) Mój brat nawet brał udział w triatlonie, ale z tego co mówił, to w jakimś mniejszym - tzn. mniejsze były odległości do przepłynięcia, przebiegnięcia itd.

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Na jaki film czekasz?

14 kwie 2015, 16:45

Dzięki, miałam kłopot z netem i nie zaglądałam tutaj, tak byłam na ty filmie w weekend, niesamowicie pozytywnie nastrajający film. I podobała mi się piosenka Sail.

ferfocelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2015, 15:08

Re: Na jaki film czekasz?

16 kwie 2015, 15:15

Wciąż czekam na Still Alice, z Oscarową Julianne Moore ;)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość