karolinka428
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2015, 11:50

Re: Ubezpieczenie zdrowotne

19 mar 2015, 12:31

Na pewno warto, żeby ubezpieczyć się w firmie, w której ubezpieczenie ma już wykupione jakiś znajomy. No i oczywiście pod warunkiem, że już z niego korzystał. Wtedy mamy pełny obraz jak to działa. Co do kosztów - faktycznie nie są one małe. Ale na pewno tańsze niż kosztują nerwy podczas stania w kolejkach na państwowy fundusz...

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Ubezpieczenie zdrowotne

20 mar 2015, 15:35

Na pewno warto, żeby ubezpieczyć się w firmie, w której ubezpieczenie ma już wykupione jakiś znajomy. No i oczywiście pod warunkiem, że już z niego korzystał. Wtedy mamy pełny obraz jak to działa. Co do kosztów - faktycznie nie są one małe. Ale na pewno tańsze niż kosztują nerwy podczas stania w kolejkach na państwowy fundusz...
W tmobile jest za 17 złotych miesięcznie.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Ubezpieczenie zdrowotne

13 maja 2015, 07:17

Ubezpieczenie zdrowotne w NFZ zawsze trzeba mieć bo jak będziecie miały jakiś poważny wypadek to nawet prywatny szpital Was nie wyleczy.

Za to ubezpieczenie zdrowotne prywatne jako dodatek to super sprawa. Sama miałam jak byłam w ciąży i obecnie mam. Placiłam miesięcznie za nie 130 zł ale miałam tam praktycznie wsystko. I wizyty u lekarzy i badania . Wszystko było darmowe i mogłam się rejestrować sama.
Warto jest przy wyborze skorzystać z oferty doradcy: http://superpolisa.pl/ - daję kontakt, można tam zostawić numer telefonu. Ubezpieczeń jest dużo i samemu ciężko jest wybrać. A tak ktoś inny przedstawi Wam co jest obecnie najlepsze.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość