mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Pomysł na babski weekend

23 sty 2015, 20:44

SPA to rzeczywiście dobry pomysł ale niestety kosztuje i to sporo. Ja chcę zorganizować babski wieczór w lutym i myślałam o tym by iść do kina. Sprawdzałam już na https://wroclaw.q-mapa.pl/eventy/3-kina/ co się dzieje we wrocławskich kinach i nastawiam się na premierę Szarego chociaż nie wiem czy moja mama i siostra zechcą iść ze mną. A wy idziecie?

Kubik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 paź 2014, 21:29

Re: Pomysł na babski weekend

25 lut 2015, 23:07

Jestem singlem i mam kilka koleżanek singielek, jedne po przejściach, inne przed. No i przyszły walentynki. Najpierw chciałyśmy siedzieć przed telewizorem, potem iść do knajpy i zapić, ale stwierdziłyśmy, że należy nam się więcej od życia. Pojechałyśmy do Pałacu Sulisław do Spa i był to najlepszy weekend ever! Wróciłyśmy wypoczęte, zrelaksowane i oczywiście piękniejsze:)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Pomysł na babski weekend

26 lut 2015, 11:11

ja również jestem zdania,że najlepszym pomysłem będzie wycieczka. Sama wprawdzie singlem nie jestem ale mam kilka swoich koleżanek . Zdarza się nam wybrać raz na jakiś czas paczką do jakiegoś spa na dwa dni i nie ma w tym nic dziwnego. Mąż nie oponuje ponieważ cały czas jesteśmy w kontakcie.
Dziewczyny poczytajcie sobie o atrakcjach w Gdyni:
http://szerokiej-drogi.pl/milosnicy-mor ... -do-gdyni/
Wiele osób zwiedzając Trójmiasto omija właśnie ten region a jest to błąd. Jest tam wiele atrakcji. Warto jest wybrać się szczególnie do jednej z licznych winiarni, gdzie można spróbować wina z każdego regionu świata.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Pomysł na babski weekend

26 lut 2015, 23:38

Ja wraz ze swoimi koleżankami od czasu do czasu udajemy się na relaksujący weekend do hotelu Best Western http://www.bestwestern.pl/hotels/best-w ... wice-81012 Zawsze się świetnie tam bawimy :) Pomęczymy się na siłowni, później dobry masaż a na wieczór kolacja i tańce. Nic więcej nie potrzeba ;)

tobi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2015, 19:01

Re: Pomysł na babski weekend

27 mar 2015, 23:16

Co Panie sądzą o wypoczynku na skraju Puszczy Stromieckiej? Pensjonat znajduje się w powiecie białobrzeskim. Więcej informacji jest na stronce http://ranczopodgajem.pl/ . Powiem, że ja byłem zadowolony, kiedy wróciłem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Pomysł na babski weekend

28 mar 2015, 22:10

I jest super :)

Awatar użytkownika
oblen
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2014, 11:34

Re: Pomysł na babski weekend

24 kwie 2015, 20:22

Na taki babski weekend świetnie nadaje się Hotel Kazimierz Dolny. Zacisznie, w fajnym miejscu, do tego rejs po Wiśle i inne atrakcje. Ja byłam bardzo zadowolona z mojego pobytu z przyjaciółkami :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Pomysł na babski weekend

30 kwie 2015, 05:45

A co powiecie na wypad do teatru? Znalazłam ostatnio aplikację Tiketto.pl Twój bilet do Teatru można przez nią bez problemu zamówić bilety do teatru lub na jakieś inne wydarzenia. Zastanawiam się czy nie zabrać mamy na jej urodziny na jakiś fajny spektakl. Wiem, że już dawno nie była a wprost przepada za teatrem :) Myślicie, że to fajny pomysł na babskie wyjście?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Pomysł na babski weekend

07 maja 2015, 10:21

A co powiecie na babski wyjazd integracyjny z argentum-event.pl? Zastanawiamy się z przyjaciółkami, czy nie zorganizować sobie czegoś takiego w lipcu. Przynajmniej na weekend oderwałybyśmy się od pracy, dzieci, kłopotów itp.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Pomysł na babski weekend

25 cze 2015, 16:54

Może weekend w Zakopanem? W SPA i wszystkimi tego typu atrakcjami.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość