Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Pokój dziecka - jakie kolory?

02 kwie 2015, 22:57

Tutaj już musisz sama zdecydować. "Piękno" jest ciemniejszej, ale i tak będzie odpowiednie do pokoju.
Powinien być w ten kolorowy, ciekawy, atrakcyjny. Abyś tylko zachowała w środku jasną kolorystykę, a pozostałe kwestie to sprawa Waszego gustu.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pokój dziecka - jakie kolory?

07 kwie 2015, 16:54

Ewentualnie podawajcie jeszcze jakieś konkretne kolorowy - nie na zasadzie farb ze sklepów, bo to można sobie dobrać samodzielnie. Bardziej konkretny kolor - ewentualnie z podaniem odcienia, chociaż teraz chyba każdy kolor można jakoś określić.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Pokój dziecka - jakie kolory?

08 kwie 2015, 13:00

Długo szukałam dobrej firmy, która będzie miała w swoim asortymencie odpowiadające mi meble do pokoju mojego dziecka. Znajoma mi poleciła firmę Agata Meble, bo wcześniej miała okazję już z nimi współpracować i cieszę się, że jej zaufałam. Mineło już trochę od czasu remontu w jego pokoju, ale calość nadal prezentuje się rewelacyjnie! Taką firmę warto polecać :) link dla zainteresowanych: http://www.agatameble.pl/produkty/aranz ... lodziezowy jest tam też sporo inspiracji jakby komuś brakowało pomysłu. :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pokój dziecka - jakie kolory?

08 kwie 2015, 17:25

Raz, że to przecież zwyczajny spam, a dwa... musiałoby mnie nieźle pogrzać, żeby zapłacić tyle pieniędzy za meble do pokoju dziecka. Nawet meble do kuchni kosztowały nas znacznie mniej - na wymiar. Proszę o propozycje kolorów - ten spamik zgłosiłam. Na pewno na forum każdy ma jakąś swoją wizję w tym zakresie ;-)

WojciechMaslowski
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 30 mar 2015, 04:53

Re: Pokój dziecka - jakie kolory?

31 maja 2015, 23:34

Chcę kupić białe meble dziecięce i nie wiem jaki wybrać kolor ścian? Doradzicie?

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Pokój dziecka - jakie kolory?

01 cze 2015, 08:05

A może warto od razu kupić mu takie meble designerskie by w przyszłości nie kombinować i specjalnie nowych nie kupować. Takie zawsze da się jakoś skomponować pod dany styl. W dzieciństwie dać ładne kolorowe tapety, nastolatce ciekawe akcesoria a w późniejszych latach na poważnie wszystko ogarnąć.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość