Awatar użytkownika
obcasik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2014, 14:51

Re: Powiększanie piersi

31 sty 2015, 14:32

Osobiście uważam, że Matki Natury nie należy poprawiać,bo gdyby chciała, abyśmy urodzili się bez wad - tak by było,widocznie tacy mieliśmy być i nie ma nad czym dyskutować, mimo, że chcących poprawiać swoją urodę nie brakuje - wystarczy oglądać poniedziałkowe reality show z Kliniki dr Ambroziaka, ale i tak jestem przeciwna takim "upiększaniom" :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Powiększanie piersi

19 mar 2015, 08:59

Szczerze mówiąc ja również jestem przeciwna takim inwazyjnym zabiegom. Nigdy nie wiesz czy Ci się to nie sprzeciwi.Ja bym się jednak bała i nie wiem czy bym się na coś takiego zdecydowała ale raczej nie...
Jestem obecnie po kuracji tabletkami Perfect Bust i jeśli zastanawiacie się nad operacją to proponowałabym wypróbować właśnie ich. Tabletki skuteczne, piersi są uniesione, bardziej jędrne oraz wyraźnie ładniejsze. Nie jest to również taki koszt jak operacja i nie niesie to ze sobą skutków ubocznych.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Powiększanie piersi

20 mar 2015, 11:27

Słyszałam o tabletkach ale jeszcze jak do tej pory nie próbowałam.... Obecnie zastanawiam się nad operacją ponieważ mam bardzo duzy kompleks ( zawsze miałam ale taraz po ciąży kiedy piersi jeszcze bardziej straciły jędrność powiększył się) Czy taka kuracja jest droga?
Czy jest efekt uniesienia? Czy tabletki dają jedynie ujędrnienie?

Kryska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 19 sie 2014, 15:31

Re: Powiększanie piersi

23 mar 2015, 12:00

Ja to nawet bym sobie ociupinkę zmniejszyła :P

EsencjaPerfum
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2015, 15:08

Re: Powiększanie piersi

25 mar 2015, 15:36

Szczerze mówiąc to nie jestem zwolenniczką powiększania piersi,szczególnie przez zabieg. Uważam że można je jedynie pielęgnować i używać dobrych kosmetyków do tego przeznaczonych,to wyjdzie nam na dobre:)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Powiększanie piersi

26 mar 2015, 13:49

Wszystkie piersi są piękne. Nie ma sensu ich powiększać:)

daniowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 gru 2014, 00:18

Re: Powiększanie piersi

30 mar 2015, 11:56

O rany, moim zdaniem wszystko jest dla ludzi. Sama akurat jest po powiekszeniu piersi i jestem zadowolona. Nie mam zamiaru tu namawiac nikogo, ani negowac ...ja zdecydowałam się na operację i tyle. Wybrałam dobra łódzką klinike Dermed, dobrą lekarke dr żukowską więc i nie bałam się że nie wyjdzie

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Powiększanie piersi

01 kwie 2015, 16:58

To indywidualna sprawa,ale czasem takie upiększanie na siłę naprawdę nie prowadzi do niczego dobrego,polecam stosowac odpowiednie kosmetyki oraz prowadzić aktywny tryb zycia,to na pewno przyniesie efekt.

Maniesia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2015, 09:59

Re: Powiększanie piersi

03 kwie 2015, 11:23

Według mnie to tez indywidualna sprawa, ale ja bym się nie zdecydowała :) po co poprawiać coś takiego? Trzeba raczej pracować nad akceptacją siebie a nie od razu iść coś zmieniać :)

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Powiększanie piersi

08 kwie 2015, 07:44

Czy jest droga ? Zależy jak na to patrzeć. Wiadomo,.zę tabletki swoje kosztują ale nie jest to jakaś fortuna. Na pewno za to jest to bezpieczniejsze od operacji.
Dają ładny efekt jędrności i uniesienia . A jak piersi są jędrne to automatycznie są większe i ładniej wyglądają bez biustonosza jak i z biustonoszem. Sama pozbyłam się wielu kompleksów.
Tutaj możesz sobie przejrzeć zestawy:
http://intymnosc.pl/powiekszanie-piersi-c-71.html

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość