Szpileczkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 31 sty 2014, 13:45

Re: Przebarwienia na zębach

03 kwie 2015, 16:55

Tylko nie pakuj się w tanie pasty wybielające, bo będzie jeszcze gorzej. Nie dość, że będą Cię boleć to jeszcze sobie problemów narobisz.
Tak tylko trzeba wziąć pod uwagę, że te wszystkie pasty to tylko taki chwyt marketingowy niby każda pasta wybiela, ale to nie jest do końca takie proste. Jeżeli ktoś chce mieć naprawdę zdrowe zęby to trzeba iść do dentysty innej drogi nie ma. Siostra w Bydgoszczy chodziła na takie coś do gabinetu Denmed (dość znane miejsce http://denmed.bydgoszcz.pl/) no i muszę przyznać, że jeżeli chodzi o efekty to są naprawdę zauważalne.

mironka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2016, 08:38

Re: Przebarwienia na zębach

26 lut 2016, 08:59

Ja też jestem po wstawieniu licówek. Osobiście uważam, że to doskonałe rozwiązanie, choć nie ukrywam, że długo zbierałam się, aby załatwić ten temat. Dziś mogę stwierdzić, że licówki to doskonałe rozwiązanie. Co do ceny, to wszystko zależy od tego, w jakim gabinecie stomatologicznym się je wykona. Ja akurat mam dostęp do na prawdę dobrego dentysty z Białegostoku, który nakierował Mnie na gabinet, który wykonuje najlepsze licówki w mieście.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość