karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: kobiece kino

10 kwie 2015, 12:56

ostatnio widziałam zwiastun "ze wszystkich sil" o rodzinie, w której ojciec postanawia wystartować w morderczym triatlonie z niepełnosprawnym synem. Wydaje się, że będzie to wbrew pozorom niesamowicie optymistyczny film (wyczuwam instyktownie klimat "Nietyklanych"). wydaje mi się, że na wiosnę, jak znalazł. :) :ico_haha_01:
A ot nie są przypadkiem te same osoby, które robiły nietykalnych? akurat teraz miał wyjść ich nowy firm w podobnych klimatach. Co do premier kinowych zawsze można sprawdzać strony kin oraz aplikacje jak https://www.tiketto.pl/

karolciacz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 paź 2014, 12:51

Re: kobiece kino

13 kwie 2015, 12:11

A oglądałyście gwiazd naszych wina? :)

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: kobiece kino

13 kwie 2015, 16:14

ostatnio widziałam zwiastun "ze wszystkich sil" o rodzinie, w której ojciec postanawia wystartować w morderczym triatlonie z niepełnosprawnym synem. Wydaje się, że będzie to wbrew pozorom niesamowicie optymistyczny film (wyczuwam instyktownie klimat "Nietyklanych"). wydaje mi się, że na wiosnę, jak znalazł. :) :ico_haha_01:
A ot nie są przypadkiem te same osoby, które robiły nietykalnych? akurat teraz miał wyjść ich nowy firm w podobnych klimatach. Co do premier kinowych zawsze można sprawdzać strony kin oraz aplikacje jak https://www.tiketto.pl/
nie, nie zupelnie nie. i film jest zupełnie inny, chociaż z "nietyklanymi" łączy go na pewno lekkość i to, że po wyjściu z kina masz ochotę gory przenosić. :) byłam w weekend i naprawdę polecam. dzięki za link - fajna apka, na pewno skorzytam. :)

BonaHasek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:58

Re: kobiece kino

14 kwie 2015, 07:36

A co możecie polecić Woody'ego Allena na dobry początek? :)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: kobiece kino

15 kwie 2015, 12:55

A oglądałyście gwiazd naszych wina? :)
TaaK! Super, taki wzruszający, płakalm jak bóbr, a jednocześnie tak bardoz pozytywny! Podobnie jak teraz "Ze wszysktich sił" oswaja trudny temat - w Gwiazd naszych wina mamy chorobę, w Ze wszystkich sił niepełnosprawność - w związku z oboma tematami, pierwsza myśl to lęk przed tym, ze to spotka nasze dziecko, druga współczucie dla tych osób, a tymczasem to od nich możmey uczyć się szczęścia.

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: kobiece kino

16 kwie 2015, 11:53

A co możecie polecić Woody'ego Allena na dobry początek? :)
Na początek to na pewno te starsze filmy "Annie Hall", "Manhattan", "Hannah i jej siostry" a jak sie spodobają to leć dalej :) ale, moim zdaniem, najlepszy Allen to ten najstarszy;)

Ja ostatnio byłam na "ze wszystkich sił", no i to jest kino, ktore lubie :) trzbe być chyba mega twardzielem, zeby nie uronic chociaz jednej łzy:) teraz sie zawzielam i od poniedziałku zaczelam biegać, bo az mnie Julien w kompleksy wpedził :)

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: kobiece kino

21 kwie 2015, 19:20

a czy ktoś widział zwiastun Pitch Perfect2 - ja po zobaczeniu go już umówiłam się z koleżanką na babskie oglądanie

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: kobiece kino

16 maja 2015, 07:47

ja widziałam na YT urywki Pitch Perfect 2 https://www.youtube.com/watch?v=87-Wabwm-zY można jeszcze znaleźć, inne ale wolę nie przeglądać wszystkich bo chcę się wybrać do kina dlatego nie chcę wyprzedzać faktów i oglądać filmu w urywkach.
no i byłyśmy :ico_brawa_01: i powiem Wam, że wesoło było na sali. Były dziewczyny które chyba na panieński się szykowały :ico_olaboga: ale co tam młodość i panieństwo ma swoje prawa

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: kobiece kino

08 paź 2015, 20:32

Ja bardzo często zasiadam przed komputerem i szukam jakiegoś dobrego filmu. Ostatnio mam zacięcie na dramaty. Zawsze zwracam uwagę, czy to są filmy z lektorem bo nie lubię czytać z ekranu. Jest w internecie sporo stron oferujących darmowe filmy i seriale.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: kobiece kino

09 lis 2015, 17:10

Ja teraz czekam na Listy do M2 :) Uwielbiam jedynkę! Co roku oglądam w święta już prawie na pamięć znam. :)
Ktoś się wybiera?

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość